Tadeusz Kamiński Licencja numer 39 z dnia 2009-08-28
Wiatraczna 12/14, 95-070 Aleksandrów Łódzki
Telefon 602 243 501
Magdalena Dorota Tłoczek Licencja numer 464 z dnia 2011-09-13
ul. 19 Stycznia 15, 97-400 Bełchatów
Telefon 44 739 82 82
Sebastian Mariusz Lechkun Licencja numer 92 z dnia 2010-01-08
Kasztanowa 3/14, 42-500 Będzin
Telefon 883 342 650
Roman Henryk Sieracki Licencja numer 315 z dnia 2010-11-16
Kisielice Duże 37, 78-200 Białogard
Telefon 606 748 316
Kamil Klemienia Licencja numer 82 z dnia 2009-12-21
Jana III Sobieskiwego 24 R, 15-014 Białystok
Telefon 691 388 774
Stanisław Mirosław Kamiński Licencja numer 198 z dnia 2010-07-15
Waszyngtona 24 m 44, 15-274 Białystok
Telefon 603 866 674
Zdzisław Taraszkiewicz Licencja numer 293 z dnia 2010-10-26
Jurowiecka 28 m 14, 15-101 Białystok
Telefon 608 875 813
Alina Sobolewska Licencja numer 308 z dnia 2010-11-05
Brukowa 24/46, 15-889 Białystok
Telefon 601 565 270
Sławomir Antoni Łuka Licencja numer 347 z dnia 2011-01-25
Przemysłowa 20A/2, 15-234 Białystok
Telefon 600 967 244
Jacek Kondratowicz Licencja numer 367 z dnia 2011-04-01
Pileckiego 9/50, 15-687 Białystok
Telefon 695 299 158
Roman Apolinary Liman Licencja numer 398 z dnia 2011-06-08
ul. Buska 19 m. 6, 15-864 Białystok
Telefon 698 002 375
Teresa Halina Kalisz Licencja numer 349 z dnia 2011-02-02
Akacjowa 44/1b, 55-040 Bielany Wrocławskie
Telefon 601 223 683
Sławomir Andrzej Witkowski Licencja numer 6 z dnia 2009-01-14
ul. Szybowcowa 7, 43-382 Bielsko-Biała
Telefon 606 853 385
Danuta Krystyna Wieczorek Licencja numer 18 z dnia 2009-03-04
ul. Iglasta 36, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon 604 812 414
Piotr Zbigniew Lener Licencja numer 61 z dnia 2009-11-24
Norwida 41/2, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon 604 097 702
Maria Ewa Kubica Licencja numer 79 z dnia 2009-12-21
skrytka pocztowa 52
Szkolna 1/3, 43-304 Bielsko-Biała
Telefon 33 816 49 40
Jacek Andrzej Nowak Licencja numer 399 z dnia 2011-06-08
Pogodna 10, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon 605 278 880
Dariusz Arkadiusz Vestri Licencja numer 591 z dnia 2012-09-13
Kancelaria Syndyka
Plac Wojska Polskiego 15/2, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon 600 079 939
Piotr Lipus Licencja numer 635 z dnia 2012-12-20
ul. Miętowa 16 A, 43-382 Bielsko-Biała
Telefon 602 439 877
Bogumił Karol Bertoldi Licencja numer 691 z dnia 2013-03-25
ul. Akademii Umiejętności 4, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon 600 777 706
Włodzimierz Janusz Amborski Licencja numer 247 z dnia 2010-08-26
Partyzantów 3/8, 59-700 Bolesławiec
Telefon 503 125 338
Elżbieta Katarzyna Maczugowska Licencja numer 501 z dnia 2011-11-30
ul. Otrębuska 33 C, 05-840 Brwinów
Telefon 607 235 251
Krzysztof Błajda Licencja numer 218 z dnia 2010-07-27
Jałowcowa 11, 95-006 Bukowiec
Telefon 501 494 079
Justyna Marzena Skrzeszewska Licencja numer 600 z dnia 2012-10-24
ul. Korczaka 30, 28-100 Busko-Zdrój
Telefon 668 199 917
Lidia Mosojć-Adamczyk Licencja numer 251 z dnia 2010-09-14
Pod Blankami 4/10, 85-034 Bydgoszcz
Telefon 602 349 847
Eugeniusz Jan Sprengel Licencja numer 275 z dnia 2010-10-15
Ks.J.Popiełuszki 7/26, 85-863 Bydgoszcz
Telefon 509 172 636
Jan Chróśniak Licencja numer 333 z dnia 2010-12-30
16 Pułku Ułanów Wlkp. 5, 85-319 Bydgoszcz
Telefon 607 225 444
Małgorzata Halina Puszczewicz Licencja numer 336 z dnia 2011-01-10
Karolewska 17/8, 85-420 Bydgoszcz
Telefon 606 114 615
Tomasz Franz Licencja numer 413 z dnia 2011-06-20
Czerkaska 9/ 8, 85-641 Bydgoszcz
Telefon 605 213 840
Joachim Zdzisław Franz Licencja numer 419 z dnia 2011-06-22
ul. Oceaniczna 5, 85-435 Bydgoszcz
Telefon 601 665 795
Adam Władysław Sikorski Licencja numer 493 z dnia 2011-11-14
ul. Źródlana 17, 85-444 Bydgoszcz
Telefon 601 620 293
Izabela Gabrowska Licencja numer 624 z dnia 2012-11-29
ul. Spokojna 9 lok.4 m 38, 85-838 Bydgoszcz
Telefon 661 244 033
Halina Janina Kwiecień Licencja numer 644 z dnia 2013-01-10
ul. Połczyńska 2/198, 85-711 Bydgoszcz
Telefon 515 612 707
Beata Joanna Schlichtinger Licencja numer 690 z dnia 2013-03-13
ul. Kombatantów 10 m 42, 85-829 Bydgoszcz
Telefon 692 410 532
Barbara Koper Licencja numer 213 z dnia 2010-07-21
Lotników 29, 57-500 Bystrzyca Kłodzka
Telefon 504 266 918
Zbigniew Zdzisław Suliga Licencja numer 183 z dnia 2010-06-22
Kolejowa 29/108, 41-902 Bytom
Telefon 664 769 699606 132 580
Robert Jerzy Sczendzina Licencja numer 665 z dnia 2013-01-28
ul. Jagiellońska 2/8, 41-902 Bytom
Telefon 501 366 336
Tadeusz Słysz Licencja numer 475 z dnia 2011-10-19
ul. Podlesna 22 B, 32-500 Chrzanów
Telefon 607 281 610
Marcin Roman Frankfurter Licencja numer 488 z dnia 2011-11-07
ul. Stara Huta 14, 32-500 Chrzanów
Telefon tel/fax 32 623 48 43 603 910 438
Jan Stanisław Kozub Licencja numer 573 z dnia 2012-06-27
Biuro Syndyka
ul. Mickiewicza 7, 32-500 Chrzanów
Telefon 509 223 522722 132 374 663 910 107
Maciej Andrzej Strosznajder Licencja numer 629 z dnia 2012-12-14
ul. Kościuszki 36a, 32-500 Chrzanów
Telefon 502 482 666
Maria Bernaś Licencja numer 686 z dnia 2013-03-05
ul. Jana Reutta 9 m 32, 06-400 Ciechanów
Telefon 504 075 164
Renata Pilch Licencja numer 155 z dnia 2010-06-02
Św.Jerzego 11/46, 43-400 Cieszyn
Telefon 502 151 312
Leszek Zbigniew Niedźwiecki Licencja numer 159 z dnia 2010-05-24
W.Korfantego 37, 43-400 Cieszyn
Telefon 502 151 449
Władysław Sowirka Licencja numer 296 z dnia 2010-11-05
Leśna 4/1, 77-330 Czarne
Telefon 606 236 293
Zbigniew Marian Gach Licencja numer 234 z dnia 2010-08-26
Kręta 2A, 43-500 Czechowice-Dziedzice
Telefon 605 272 233
Bogusław Mieczysław Sobczak Licencja numer 378 z dnia 2011-05-30
Lipki, os. Przylesie 34, 62-250 Czerniejewo
Telefon 602 677 928
Marek Wiesław Świtała Licencja numer 40 z dnia 2009-08-28
Kilińskiego 2/4 m35, 42-202 Częstochowa
Telefon 604 438 192
Krystyna Małgorzata Swadowska Licencja numer 53 z dnia 1990-11-06
Sabinowska 55 m 2, 42-200 Częstochowa
Telefon 510 075 735
Anna Katarzyna Majcherkiewicz Licencja numer 404 z dnia 2011-06-09
ul. Legionów 59 p. 10, 42-400 Częstochowa
Telefon 510 180 053
Maria Joanna Kosiarz-Szewczykowska Licencja numer 425 z dnia 2011-06-29
Kancelaria Radcy Prawnego
ul. Dąbrowskiego 52/1, 42-200 Częstochowa
Telefon 604 499 528
Mieczysław Józef Radecki Licencja numer 598 z dnia 2012-10-24
ul. Cieszyńska 10, 42-200 Częstochowa
Telefon 609 555 755
Dorota Ewa Saczyńska-Włodarczyk Licencja numer 222 z dnia 2010-08-05
Biuro Syndyka
Majakowskiego 37, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Telefon 668 184 732
Andrzej Leopold Kotula Licencja numer 264 z dnia 2010-10-05
Dąbskiego 15/50, 41-310 Dąbrowa Górnicza
Telefon 503 063 902
Jędrzej Adam Minkus Licencja numer 307 z dnia 2010-11-05
Kancelaria Radcy Prawnego Jędrzeja Minkusa
11 Listopada 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Telefon 32 260 15 45
Ewa Marta Jurczak Licencja numer 340 z dnia 2011-01-19
Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jurczak
Listopada 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Telefon 32 260 15 45
Jan Leszek Mike Licencja numer 402 z dnia 2011-06-08
Limanowskiego 57 m. 45, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Telefon 501 438 343
Marcin Aleksander Nowak Licencja numer 681 z dnia 2013-02-21
ul. Kozłowskiego 2, 42-530 Dąbrowa Górnicza
Telefon 603 660 331
Stanisław Mazur Licencja numer 91 z dnia 2010-01-08
Głaszczki 4, 39-200 Dębica
Telefon 663 320 075
Tadeusz Bartoszewski Licencja numer 581 z dnia 2012-07-25
ul. Gdańska 4A m 5, 11-040 Dobre Miasto
Telefon 606 138 964
Zdzisław Pawłowski Licencja numer 478 z dnia 2011-10-21
Borkowice 16 a, 76-038 Dobrzyca
Telefon 510 295 828
Mariusz Andrzej Małachowski Licencja numer 134 z dnia 2010-05-04
Klonowa 5, 64-930 Dolaszewo
Telefon 602 539 474
Adam Bernacki Licencja numer 19 z dnia 2009-03-04
ul. Szkolna 15, 66-004 Drzonków
Telefon 601 511 246
Halina Hawryluk Licencja numer 59 z dnia 2009-11-17
Polna 8, 11-001 Dywity
Telefon 601 864 204
Eugeniusz Bogdan Kalita Licencja numer 640 z dnia 2013-01-22
ul. Polna 20, 11-001 Dywity
Telefon 89 541 21 92 502 513 145
Tadeusz Józef Korel Licencja numer 20 z dnia 2009-03-13
Biuro Syndyka
ul. Sienkiewicza 7, 58-200 Dzierżoniów
Telefon 604 147 318
Włodzimierz Bernacki Licencja numer 70 z dnia 2009-12-11
Kancelaria Syndyka
Sienkiewicza 7/1, 58-200 Dzierżoniów
Telefon 601 580 219
Cezary Ciąćka Licencja numer 34 z dnia 2009-08-20
pokój 101
Królewiecka 21 c, 82-300 Elbląg
Telefon 517 373 744
Jacek Janusz Zaborowski Licencja numer 55 z dnia 1990-11-13
Władysława Łokietka 58, 82-300 Elbląg
Telefon 601 572 742
Bernard Walkowiak Licencja numer 456 z dnia 2011-08-24
Biuro Syndyka
ul. Jagiellończyka 5 lok 312, 82-300 Elbląg
Telefon 55 641 99 36 603 776 704
Magdalena Anna Smółka Licencja numer 15 z dnia 2009-02-13
ul.Doki 1, 80-863 Gdańsk
Telefon 602 293 678
Jarosław Romuald Banasik Licencja numer 78 z dnia 2009-12-21
Ametystowa 3/4, 80-180 Gdańsk
Telefon 508 394 918
Krzysztof Stefan Popiel Licencja numer 224 z dnia 2010-08-10
Krzyżanowskiego 11/3, 80-271 Gdańsk
Telefon 58 341 36 36
Stanisław Jerzy Błosiński Licencja numer 230 z dnia 2010-08-23
Elfów 66, 80-180 Gdańsk
Telefon 604 494 000
Zygmunt Hubert Faruga Licencja numer 239 z dnia 2010-08-26
Biuro Syndyka
Siennicka 25, 80-958 Gdańsk
Telefon 501 242 764
Agnieszka Monika Wilk Licencja numer 241 z dnia 2010-08-26
Marynarki Polskiej 96, 80-557 Gdańsk
Telefon 531 894 241
Władysław Kazimierz Jaworski Licencja numer 270 z dnia 2010-10-13
Biuro Syndyka
Czarny Dwór 4A, 80-365 Gdańsk
Telefon 606 407 408
Agnieszka Lena Holender Licencja numer 365 z dnia 2011-03-25
GIS S.A. pokój 312
Marynarki Polskiej 96, 80-557 Gdańsk
Telefon 693 203 421
Jacek Jerzy Ryncarz Licencja numer 372 z dnia 2011-05-16
ul. Igielnicka 5/14, 80-884 Gdańsk
Telefon 664 921 121
Brygida Tamara Wasilewska Licencja numer 720 z dnia 2013-08-23
ul. Waldorfa, 80-283 Gdańsk
Telefon 605 297 975
Sławomir Bohdziewicz Licencja numer 256 z dnia 2010-09-24
Biskupa Dominika 27A/9, 81-402 Gdynia
Telefon 604 158 655
Norbert Robert Nowakowski Licencja numer 541 z dnia 2012-02-03
ul. Kielecka, 81-650 Gdynia
Telefon 510 145 646
Piotr Kowalik Licencja numer 659 z dnia 2013-01-22
ul. Walerianowa 46, 81-589 Gdynia
Telefon 601 634 422
Marcin Żurakowski Licencja numer 48 z dnia 2009-10-30
Św. Wojciecha 53D, 44-105 Gliwice
Telefon 602 154 063
Anna Katarzyna Ostrowska Licencja numer 99 z dnia 2010-01-29
Raciborska 3/14, 44-100 Gliwice
Telefon 32 230 93 17
Maria Józefa Goworska Licencja numer 189 z dnia 2010-07-09
Kancelaria Adwokacka
Kościuszki 22/6, 44-100 Gliwice
Telefon 32 231 04 40
Marian Ryszard Korus Licencja numer 199 z dnia 2010-07-20
Srebrna 28, 44-121 Gliwice
Telefon 696 435 190
Adam Kukla
Biuro syndyka
Jagiellońska 3/5, 44-100 Gliwice
Telefon 32 230 18 64
Maciej Zbigniew Bobkowski Licencja numer 430 z dnia 2011-07-07
Kancelaria Radcy Prawnego Macieja Bobkowskiego
ul. Dolnych Wałów 22/2, 44-100 Gliwice
Telefon 32 230 74 24
Katarzyna Julia Walijewska -Pociecha Licencja numer 461 z dnia 2011-09-02
ul. Grottgera 40/8, 44-100 Gliwice
Telefon 784 050 236
Małgorzata Alicja Ebelewicz Licencja numer 505 z dnia 2011-12-08
ul. Bajkowa 17, 44-121 Gliwice
Telefon 607 935 479
Miłosz Marian Wolański Licencja numer 626 z dnia 2012-11-29
Kancelarie Radcowsko-Adwokackie "Lex Corpora"
ul. Zwycięstwa 12, 44-100 Gliwice
Telefon 23 335 49 56-7
Łukasz Bartosz Zarzycki Licencja numer 642 z dnia 2013-01-28
ul. Brzozowa 81/2, 44-100 Gliwice
Telefon 724 477 245
Edyta Anna Senger-Kałat Licencja numer 237 z dnia 2010-08-26
Cieszkowskiego 9, 62-200 Gniezno
Telefon 604 476 624
Beata Anna Mikołajewicz Licencja numer 277 z dnia 2010-10-15
Kancelaria Adwokacka Adw. Beata Mikołajewicz
B.Chrobrego 41 B, 62-200 Gniezno
Telefon 61 424 28 38
Grzegorz Franciszek Przysiecki Licencja numer 280 z dnia 2010-10-15
powiat kaliski
Stobno Siódme 29, 62-872 Godziesze Wielkie
Telefon 600 888 987
Anna Maria Grudzień Licencja numer 662 z dnia 2013-01-24
Kancelaria Radcy Prawnego Anna Grudzień
ul. Rynek 20, 87-400 Golub-Dobrzyń
Telefon 513 175 036
Tomasz Sławomir Kania Licencja numer 417 z dnia 2011-06-22
Gaboń 163, 33-388 Gołkowice
Telefon 607 141 821
Łukasz Bogdan Jagodziński Licencja numer 434 z dnia 2011-07-15
ul. Stróżowska 18, 38-300 Gorlice
Telefon 535 934 888
Damian Czwojdziński Licencja numer 188 z dnia 2010-07-09
Garbary 10/2, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Telefon 605 832 795
Eugeniusz Józef Tyszkiewicz Licencja numer 231 z dnia 2010-08-26
Garbary 10/2, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Telefon 601 764 281
Sebastian Leś Licencja numer 348 z dnia 2011-01-31
Ogińskiego 123/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Telefon 691 775 992
Rafał Robert Ziółkowski Licencja numer 389 z dnia 2011-06-01
BDP spółka cywilna
Jagiellończyka 6, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Telefon 600 291 561; 95 736 47 12-15
Adam Waldemar Pawluć Licencja numer 553 z dnia 2012-04-16
Corporate Law Advisers Adam Pawluć
ul. Walczaka 25, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Telefon 95 725 51 50
Jakub Liszka Licencja numer 623 z dnia 2012-11-23
Kancelaria Syndyków Liszka i Wspólnicy Sp. k.
ul. Roosevelta 16/2, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Telefon 505 006 952
Jacek Mirosław Frączkiewicz Licencja numer 352 z dnia 2011-02-07
Poznańska 15b/3, 56-200 Góra
Telefon 603 967 948
Przemysław Marek Chybiorz Licencja numer 148 z dnia 2010-05-13
ul. Różana 2, 43-436 Górki Wielkie
Telefon 602 668 099 790 698 666
Witold Kadłuczka Licencja numer 298 z dnia 2010-11-05
Sotowiec 4, 32-556 Grojec
Telefon 502 714 488
Katarzyna Marzena Fuks Licencja numer 54 z dnia 1990-11-13
Kancelaria Radcy Prawnego
Chełmińska 117, 86-300 Grudziądz
Telefon 56 64 316 06
Alicja Aleksandra Bejnarowicz Licencja numer 118 z dnia 2010-02-19
Piaskowa 15, 78-132 Grzybowo
Telefon 600 717 924
Andrzej Długołęcki Licencja numer 390 z dnia 2011-06-01
Stare Grochy 27, 06-126 Gzy
Telefon 664 977 018
Antoni Paciorkowski Licencja numer 212 z dnia 2010-07-20
Wyszyńskiego 17/2, 14-200 Iława
Telefon 502 542 609
Marek Hopcia Licencja numer 143 z dnia 2010-05-13
Jacewo 94, 88-100 Inowrocław
Telefon 508 100 297
Tomasz Jakub Serafin Licencja numer 273 z dnia 2010-10-13
Planty 4, 05-080 Izabelin
Telefon 22 722 76 87
Alfreda Falak Licencja numer 415 z dnia 2011-06-21
ul. Zegrzyńska 52, 05-140 Izbica
Telefon 605 062 179
Konrad Janusz Czapski Licencja numer 530 z dnia 2012-01-19
ul. Wilkońskiego 1/27, 88-160 Janikowo
Telefon 796 202 622
Jan Stanisław Kiszka Licencja numer 223 z dnia 2010-08-05
Mickiewicza 10, 23-300 Janów Lubelski
Telefon 602 792 629
Józef Sieradzki Licencja numer 455 z dnia 2011-08-23
ul. Orkana 2, 37-500 Jarosław
Telefon 605 579 228 16 621 62 12
Aleksandra Jadwiga Lipik Licencja numer 261 z dnia 2010-09-30
Sąspów 268, 32-048 Jarzmanowice
Telefon 662 063 493
Stanisław Oleksy Licencja numer 346 z dnia 2011-01-25
Jasienica 1086, 43-385 Jasienica
Telefon 691 519 632
Jan Stanisław Zawada Licencja numer 616 z dnia 2012-12-13
ul. Floriańska 181, 38-200 Jasło
Telefon 606 315 603
Małgorzata Anisimowicz Licencja numer 74 z dnia 2009-12-11
Kancelaria Syndyka
M.Konopnickiej 15, 58-500 Jelenia Góra
Telefon 603 589 579
Alina Musiałowska Licencja numer 240 z dnia 2010-08-26
Fałata 4, 58-560 Jelenia Góra
Telefon 601 993 499
Jolanta Elżbieta Rogowska-Gołębuiwska Licencja numer 542 z dnia 2012-02-08
ul. Elsnera 8 m 64, 58-506 Jelenia Góra
Telefon 600 397 615
Maciej Roch Pietrzak Licencja numer 5 z dnia 2009-01-14
Kancelaria Syndyków Zarządców i Likwidatorów „PMR” sp. z o.o.
Al. Wolności 21, 62-800 Kalisz
Telefon 62 599 87 87
Piotr Andrzej Chudzia Licencja numer 147 z dnia 2010-05-13
Kancelaria Syndyków Zarządców i Likwidatorów "PMR" Sp. z o.o.
Wolności 21, 62-800 Kalisz
Telefon 62 599 87 87
Michał Henryk Nowicki Licencja numer 161 z dnia 2010-06-02
Kancelaria Syndyków Zarządców i Likwidatorów "PMR" sp. z o.o.
Al.Wolności 21, 62-800 Kalisz
Telefon 62 599 87 87
Grażyna Mituta-Goplarek Licencja numer 259 z dnia 2010-09-29
Kancelaria Radcy Prawnego Grażyna Mituta-Goplarek
Złota 1/4, 62-800 Kalisz
Telefon 62 502 10 00 691 599 748
Maria Jolanta Perlińska Licencja numer 260 z dnia 2010-09-29
Ostrowska 28, 62-800 Kalisz
Telefon 609 800 412
Andrzej Edward Malinowski Licencja numer 271 z dnia 2010-10-12
Kancelaria Syndyków Zarządców i Likwidatorów "PMR" sp. z o.o.,
Wolności 21, 62-800 Kalisz
Telefon 62 599 87 87
Tadeusz Marek Bobiński Licencja numer 281 z dnia 2010-10-21
Grunwaldzka 64, 62-800 Kalisz
Telefon 607 794 864
Małgorzata Iwona Mikołajczyk Licencja numer 338 z dnia 2011-01-18
Rzymska 60, 62-800 Kalisz
Telefon 504 155 747
Zdzisław Jan Wołyniec Licencja numer 173 z dnia 2010-06-02
Wolności 31/2, 58-400 Kamienna Góra
Telefon 502 391 050
Jarosław Piotr Wieczorek Licencja numer 23 z dnia 2009-03-31
Kancelaria Radców Prawnych Adversarius Grott, Herok, Wieczorek sp.p
Żwirki i Wigury 14/1, 40-063 Katowice
Telefon 32 608 80 76
Piotr Henryk Krupanek Licencja numer 26 z dnia 2009-05-12
ul.Gliwicka 228, 40-861 Katowice
Telefon 601 072 509
Damian Piotr Zgolik Licencja numer 66 z dnia 2009-12-11
Słowackiego 37/211, 40-093 Katowice
Telefon 509 034 663
Andrzej Marek Mitręga Licencja numer 75 z dnia 2009-12-11
Biuro Syndyka
Sokolska 80, 40-087 Katowice
Telefon 506 732 142
Piotr Krzysztof Koppa Licencja numer 89 z dnia 2010-01-08
Klonowa 16/1, 40-168 Katowice
Telefon 602 330 273
Mateusz Gabriel Bienioszek Licencja numer 94 z dnia 2010-01-29
PCK 10/7, 40-057 Katowice
Telefon 502 074 019
Wojciech Ryszard Zymek Licencja numer 104 z dnia 2010-02-09
Kancelaria Adwokacka Wojciech Zymek
Słowackiego 10/6, 40-093 Katowice
Telefon 32 354 11 16
Mirosław Stanisław Mozdżeń Licencja numer 106 z dnia 2010-02-09
Szeligiewicza 2/3, 40-074 Katowice
Telefon 32 783 75 20
Tomasz Jerzy Rogala Licencja numer 112 z dnia 2010-02-19
PCK 10/8, 40-057 Katowice
Telefon 661 959 467
Przemysław Krzysztof Zalewski Licencja numer 180 z dnia 2010-06-18
Karasiowa 1, 40-748 Katowice
Telefon 508 148 263 664 098 668
Mariusz Paweł Kamyk Licencja numer 205 z dnia 2010-07-20
Biuro Syndyka Mariusza Kamyka
Kościuszki 227, 40-600 Katowice
Telefon 32 781 80 50
Maciej Szymon Baranowski Licencja numer 312 z dnia 2010-11-15
Floriana 15, 40-286 Katowice
Telefon 601 490 179
Lucjan Libura Licencja numer 327 z dnia 2010-12-20
Chrobrego 2 m 16, 40-881 Katowice
Telefon 600 061 652
Tomasz Paweł Biel Licencja numer 358 z dnia 2011-02-25
Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Biel
PCK 10/7, 40-057 Katowice
Telefon 663 837 773
Zbigniew Mirosław Głodny Licencja numer 426 z dnia 2011-06-29
ul. Zabrska 14/13, 40-083 Katowice
Telefon 501 523 636
Grzegorz Krzysztof Szykulski Licencja numer 442 z dnia 2011-07-29
Kancelaria Radcy Prawnego Ryszard Zymek
ul. Słowackiego 10/6, 40-093 Katowice
Telefon 600 327 429
Ireneusz Kubiec Licencja numer 519 z dnia 2012-01-02
Kancelaria Adwokacka
ul.Kopernika 13/5, 44-064 Katowice
Telefon 32 257 00 44, 602 194 275, 32 220 34 02
Witold Marek Gewald Licencja numer 470 z dnia 2011-10-06
ul. Kopaniny Lewe 8 D, 40-748 Katowice
Telefon 663 039 743
Wojciech Koza Licencja numer 494 z dnia 2011-11-18
Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Koza
ul. Matejki 2, 40-077 Katowice
Telefon 32 202 17 42
Wiesław Józef Dziemiańczuk Licencja numer 520 z dnia 2012-01-02
ul. Radockiego 154/1, 40-645 Katowice
Telefon 602 224 030
Marek Andrzej Krypner Licencja numer 529 z dnia 2012-01-19
ul. Kościuszki 71, 40-047 Katowice
Telefon 601 068 557
Daniel Kostuś Licencja numer 631 z dnia 2012-12-14
Kancelaria Radcy Prawnego
ul. Zabrska 14/14, 40-083 Katowice
Telefon 500 210 592
Piotr Adam Misiewicz Licencja numer 555 z dnia 2012-04-16
ul. Drzymały 1/3, 40-059 Katowice
Telefon 601 551 127
Krzysztof Tadeusz Koppa Licencja numer 568 z dnia 2012-06-15
ul. Klonowa 16 m 1, 40-168 Katowice
Telefon 698 503 346
Tomasz Leon Zieliński Licencja numer 628 z dnia 2012-12-10
ul. Fijewskiego 19 d, 40-748 Katowice
Telefon 601 321 401
Radosław Marcin Paulewicz Licencja numer 655 z dnia 2013-01-21
ul. Słowackiego 10/6, 40-093 Katowice
Telefon 796 449 333
Dorota Elżbieta Piech Licencja numer 685 z dnia 2013-03-01
ul. Samsonowicza 30, 40-749 Katowice
Telefon 609 112 104
Sławomir Bereźnicki Licencja numer 711 z dnia 2013-06-27
ul. Zawiszy Czarnego 4/157, 40-871 Katowice
Telefon 662 258 226
Mariusz Jerzy Ścibich Licencja numer 715 z dnia 2013-06-27
ul. Zabrska 14/14, 40-083 Katowice
Telefon 696 137 063
Piotr Tomasz Skorupa Licencja numer 421 z dnia 2011-06-27
ul. K. Makuszyńskiego 10, 47-225 Kędzierzyn- Koźle
Telefon 606 784 898
Leszek Binkowski Licencja numer 397 z dnia 2011-06-08
ul. Nowe Osiedle 46, 62-004 Kicin k/Poznania
Telefon 607 297 727
Hubert Kazimierz Kochanowski Licencja numer 49 z dnia 2009-10-30
Sadowa 9/1, 25-028 Kielce
Telefon 604 406 120
Barbara Seweryn-Gąska Licencja numer 178 z dnia 2010-06-18
Biuro syndyka
Warszawska 49/57, 25-531 Kielce
Telefon 509 373 774
Jan Młynarczyk Licencja numer 243 z dnia 2010-08-26
ul. Sienkiewicza 77/6, 25-002 Kielce
Telefon 41 344 87 36
Piotr Kazimierz Skrzypek Licencja numer 254 z dnia 2010-09-14
Biuro Syndyka
Skrajna 82, 25-650 Kielce
Telefon 889 618 685
Ryszard Józef Gądek Licencja numer 311 z dnia 2010-11-15
Jurajska 6/31, 25-640 Kielce
Telefon 601 217 018
Grzegorz Tutaj Licencja numer 432 z dnia 2011-07-13
ul. Tarnowska 8/24, 25-394 Kielce
Telefon 509 373 770
Wojciech Kuziel Licencja numer 476 z dnia 2011-10-19
Amicus, Kancelaria Radców Prawnych , W.Kuziel R.Pabis s.c.
ul. Wesoła 51/328, 25-363 Kielce
Telefon 601 875 553
Radosław Gąska Licencja numer 539 z dnia 2012-02-03
Kancelaria Radcy Prawnego
ul. Warszawska 34, 25-312 Kielce
Telefon 509 373 767 41 361 48 28
Marek Marian Sacharz Licencja numer 584 z dnia 2012-08-10
ul. Kowalczewskiego 8m43, 25-635 Kielce
Telefon 606 323 211
Emilia Katarzyna Polańska Licencja numer 610 z dnia 2012-11-06
ul. Warszawska 31 lok.16, 25-518 Kielce
Telefon 609 504 567 41 343 16 38
Piotr Andrzej Kasperek Licencja numer 620 z dnia 2012-11-20
Urząd Pocztowy Kielce oś. Barwinek 28 skr. pocztowa 1224
ul., 25-113 Kielce
Telefon 512 320 220
Paweł Marek Zielonka Licencja numer 632 z dnia 2012-12-18
ul. Słowackiego 12, 25-365 Kielce
Telefon 41 344 54 54
Wojciech Józef Kita Licencja numer 683 z dnia 2013-02-19
ul. Czarnieckiego 54 A, 25-136 Kielce
Telefon 692 107 702
Mieczysław Piekarski Licencja numer 694 z dnia 2013-04-11
ul. Malczewskiego 19, 25-447 Kielce
Telefon 608 313 217
Barbara Beata Kościółek Licencja numer 219 z dnia 2010-07-30
Norwida 16C/8, 46-203 Kluczbork
Telefon 609 319 724
Anna Maria Dyrak Licencja numer 592 z dnia 2012-09-14
ul. Osiedlowa 3, 66-415 Kłodawa
Telefon 664 166 115
Małgorzata Józefa Karlińska Licencja numer 96 z dnia 2010-01-29
Dymka 57, 44-190 Knurów
Telefon 32 236 64 77
Andrzej Sołoducha
biuro syndyka
ul.Przemysłowa 22, 44-190 Knurów
Telefon 503 040 510
Bogdan Jan Barszcz Licencja numer 332 z dnia 2010-12-30
Orszagha 23, 05-230 Kobyłka
Telefon 602 231 496
Bogdan Dobkowski Licencja numer 559 z dnia 2012-06-06
ul. Ułanów 29 N, 05-552 Kolonia
Telefon 606 665 770 22 726 70 83
Adam Zenon Gzyl Licencja numer 132 z dnia 2010-05-13
Budzistowo
Bukowa 4, 78-100 Kołobrzeg
Telefon 602 464 010
Izabela Ewa Tomala Licencja numer 590 z dnia 2012-09-10
ul. Tarnopolska 1A m9, 78-100 Kołobrzeg
Telefon 723 886 903
Marek Edmund Dudziak Licencja numer 317 z dnia 2010-12-03
Wojska Polskiego 15c, 62-500 Konin
Telefon 63 243 88 51
Tomasz Hofman Licencja numer 354 z dnia 2011-02-09
Wojska Polskiego 15c, 62-500 Konin
Telefon 691 403 311
Ryszard Kazimierz Wiktorowski Licencja numer 611 z dnia 2012-11-06
ul. Karłowicza 5/45, 62-510 Konin
Telefon 509 386 505
Krzysztof Szczepan Gubański Licencja numer 716 z dnia 2013-07-01
ul. Matejki 37, 62-510 Konin
Telefon 602 788 089
Jan Franciszek Kuźniacki Licencja numer 669 z dnia 2013-02-05
ul. Konopnickiej 4, 62-500 Konin
Telefon 605 288 100
Henryka Nieszporek Licencja numer 444 z dnia 2011-08-04
ul. Słoneczna 20, 42-274 Konopiska
Telefon 784 900 826
Józef Gliński Licencja numer 100 z dnia 2010-01-29
Bombla 34, 16-140 Korycin
Grażyna Kozłowska Licencja numer 71 z dnia 2009-12-11
Kazimierza Wyki 40, 75-329 Koszalin
Telefon 607 229 110
Romuald Stanisław Tabędzki Licencja numer 192 z dnia 2010-07-12
Zorzy 13, 75-586 Koszalin
Telefon 602 259 808
Stanisław Piotr Ruszkowski Licencja numer 473 z dnia 2011-10-13
ul. Sianowska 10, 75-643 Koszalin
Telefon 503 136 304
Marek Nowak Licencja numer 500 z dnia 2011-11-30
Biuro Syndyka
ul. Morska 35 lok. IIp, 75-212 Koszalin
Telefon 502 173 769
Jerzy Kazimierz Kowalski Licencja numer 605 z dnia 2012-11-02
ul. Majora H. Sucharskiego 1A m 40, 75-355 Koszalin
Telefon 606 208 001
Magdalena Janina Gromaszek Licencja numer 706 z dnia 2013-07-04
ul. Zwycięstwa 148 lok.409, 75-613 Koszalin
Telefon 502 373 356
Marek Ślusarczyk Licencja numer 33 z dnia 2009-08-20
Pilska 4, 64-930 Kotuń
Telefon 606 281 840
Dariusz Ludwik Siewicz Licencja numer 56 z dnia 1990-11-13
Jowisza 66B, 05-825 Kozerki
Telefon 508 202 551
Bożena Stanisława Lashmann Licencja numer 226 z dnia 2010-08-13
Wł. Jagiełły 46A, 77-430 Krajenka
Telefon 605 164 887
Łukasz Andrzej Zagórski Licencja numer 21 z dnia 2009-03-13
ul.Św.Krzyża 17/43, 31-023 Kraków
Telefon 608 393 998
Ryszard Mauthe Licencja numer 29 z dnia 2009-08-04
ul.Miłkowskiego 11a/39, 30-349 Kraków
Telefon 888681252
Mirosław Szaraniec Licencja numer 31 z dnia 2009-08-14
Biuro Syndyka,
os. Szkolne 15, 31-977 Kraków
Telefon 12 644 89 16 12 644 89 17
Mariusz Niziołek Licencja numer 50 z dnia 1990-11-06
Św. Krzyża 17/36, 31-023 Kraków
Telefon 602 236 627
Witold Eugeniusz Szumski Licencja numer 58 z dnia 2009-11-13
Biuro Syndyka
Grzegórzecka 69, 310559 Kraków
Telefon 531 087 771
Jacek Markowski Licencja numer 111 z dnia 2010-02-19
Łepkowskiego 9/30, 31-423 Kraków
Telefon 693 628 760
Andrzej Henryk Walus Licencja numer 153 z dnia 2010-05-17
Andrzej Walus
Mogilska 65/614, 31-545 Kraków
Telefon 608 387 369
Marcin Kazimierz Buczkowski Licencja numer 154 z dnia 2010-05-18
Basztowa 4/4, 31-134 Kraków
Telefon 501 014 060
Michał Jakub Zimnicki Licencja numer 187 z dnia 2010-06-29
Konfederacka 14/3, 30-306 Kraków
Telefon 696 087 475
Tomasz Jan Łabuda Licencja numer 431 z dnia 2011-07-07
ul. Miechowity 21/15, 31-475 Kraków
Telefon 506 084 830
Marek Adam Turcza Licencja numer 250 z dnia 2010-09-13
Szopkarzy 2/37, 31-228 Kraków
Telefon 693 938 336
Grzegorz Tyniec Licencja numer 350 z dnia 2011-02-02
Kasprowicza 20/1, 31-523 Kraków
Telefon 605 599 133
Michał Golicz Licencja numer 362 z dnia 2011-03-17
Biuro Syndyka i Nadzorcy Sądowego lokal nr 1
Kasprowicza 20/4, 31-523 Kraków
Telefon 601 427 781
Wojciech Józef Pietruszka Licencja numer 370 z dnia 2011-05-04
lokal nr 206
Wielicka 28, 30-552 Kraków
Telefon 12 257 14 15
Katarzyna Marzena Olejniczak Licencja numer 408 z dnia 2011-06-13
Biuro Syndyka
Kalwaryjska 67/ 3, 30-504 Kraków
Telefon 510 563 646;12 262 91 26, fax 12 262 91 25
Lesław Aleksander Kolczyński Licencja numer 409 z dnia 2011-06-13
Biuro Syndyka
ul. Kalwaryjska 67/ 3, 30-504 Kraków
Telefon 504 476 755 12 262 91 26
Tadeusz Zdzisław Polański Licencja numer 420 z dnia 2011-06-27
oś. Centrum C 3/9, 31-929 Kraków
Telefon 600 026 038
Monika Kazimiera Łaska-Klima Licencja numer 406 z dnia 2011-06-09
Kancelaria Prawno-Podatkowa Monika Łaska-Klima
Reymonta 22, 30-059 Kraków
Telefon 12 623 05 91; 12 623 05 94; 609 840 401
Henryka Rola-Podczaska Licencja numer 445 z dnia 2011-08-04
Biuro Syndyka
ul. Wadowicka 12, 30-415 Kraków
Telefon 511 264 064 tel?fax 12 263 72 92
Piotr Kaleciak Licencja numer 479 z dnia 2011-10-25
ul. Sarego 2, 31-047 Kraków
Telefon 506 142 840
Zbigniew Adam Typrowicz Licencja numer 480 z dnia 2011-10-26
Biuro Syndyka
ul.Turniejowa 73 F/50, 30-619 Kraków
Telefon 503 169 678
Marcin Piotr Derejski Licencja numer 485 z dnia 2011-10-31
ul. Sarego 2, 31-047 Kraków
Telefon 602 755 575
Michał Maksymilian Kura Licencja numer 503 z dnia 2011-12-05
ul. Mogilska 16/B, 31-516 Kraków
Telefon 12 430 22 99 793 795 712
Dariusz Sitek Licencja numer 504 z dnia 2011-12-05
ul. G. Zapolskiej 38 p.214, 30-126 Kraków
Telefon 502 078 078
Mirosław Filipak Licencja numer 516 z dnia 2011-12-28
Kancelaria Biegłego Rewidenta CFI Mirosław Filipak
ul. Zyndrama z Maszkowic 7, 30-689 Kraków
Telefon 602 554 209 fax: 12 264 82 51
Andrzej Jan Kasprzyk Licencja numer 532 z dnia 2012-01-19
Kancelaria Prawa Gospodarczego i Upadłościowego, Biuro Syndyka
ul. Konarskiego 11/2, 30-049 Kraków
Telefon 728 847 902
Łukasz Marcin Słota Licencja numer 543 z dnia 2012-02-08
Kancelaria Radcy Prawnego
ul. Dunin-Wąsowicza 8/6, 30-112 Kraków
Telefon 793 952 710
Krzysztof Marian Wasilewski Licencja numer 560 z dnia 2012-06-06
ul. Fertnera 1 m 65, 31-424 Kraków
Telefon 607 696 993
Michał Aleksander Kolczyński Licencja numer 582 z dnia 2012-07-26
Kancelaria Syndyka Michał Kolczyński
ul. Kalwaryjska 67/3, 30-504 Kraków
Telefon 12 262 91 26 510 563 535
Agnieszka Katarzyna Grzesiek Kasperczyk Licencja numer 679 z dnia 2013-02-21
Biuro Syndyka
ul. Sobieskiego 1/2, 31-136 Kraków
Telefon 12 357 27 27
Karol Jan Tatara Licencja numer 682 z dnia 2013-02-21
ul. Gen. J. Sowińskiego 3, 31-524 Kraków
Telefon 12 634 52 92
Paweł Stanisław Wolnik Licencja numer 701 z dnia 2013-05-21
ul. Podzamcze 22/1, 31-003 Kraków
Telefon 510 462 324
Magdalena Ślufarska Licencja numer 705 z dnia 2013-05-29
ul. Filarecka 6/5a, 30-110 Kraków
Telefon 662 019 835
Radomir Maria Szaraniec Licencja numer 708 z dnia 2013-06-13
ul. Igołowska 1, 31-983 Kraków
Telefon 12 259 61 04
Mariusz Filipak Licencja numer 712 z dnia 2013-06-27
ul. Zyndrama z Maszkowic 7, 30-689 Kraków
Telefon 696 288 539
Janusz Stącel Licencja numer 625 z dnia 2012-11-29
Krasne 180, 36-007 Krasne
Telefon 660 330 302
Krzysztof Marek Czekański Licencja numer 98 z dnia 2010-01-29
Szklarska 61, 38-400 Krosno
Telefon 796 613 943
Piotr Konrad Heliński Licencja numer 424 z dnia 2011-06-29
ul. Kruczkowskiego 5d, 38-400 Krosno
Telefon 13 436 43 91
Jan Piotr Nowak Licencja numer 339 z dnia 2011-01-18
Biuro Prawne-Kancelaria Syndyka Jan Nowak
Walkowskiego 2, 32-065 Krzeszowice
Telefon 12 282 30 63
Henryk Julian Czyczerski Licencja numer 692 z dnia 2013-03-26
Ziemnice ul. Łagodna 20, 59-261 Kunice
Telefon 604 065 928 76 856 30 01
Ryszard Krzysztof Kowalczyk Licencja numer 331 z dnia 2010-12-29
lokal nr 5
ul. Żółkiewskiego 5, 99-300 Kutno
Telefon 24 254 42 78
Wiesława Anna Szumlak-Dziewońska Licencja numer 429 z dnia 2011-07-06
Licze 51a, 82-500 Kwidzyń
Telefon 606 390 237
Andrzej Dylewski Licencja numer 258 z dnia 2010-09-30
Radochów 64, 57-540 Lądek Zdrój
Telefon 603 132 365
Beata Izabela Bednarska-Stańko Licencja numer 342 z dnia 2011-01-20
Kancelaria Radcy Prawnego
Złotoryjska 16/18/2a, 59-220 Legnica
Telefon 601 887 363
Sebastian Ireneusz Domański Licencja numer 355 z dnia 2011-02-18
Poznańska 35A/5, 59-220 Legnica
Telefon 76 742 50 70
Mariola Helena Frydryszak-Gerłowicz Licencja numer 360 z dnia 2011-02-25
Kancelaria Prawna
Wł. Reymonta 18/2, 59-220 Legnica
Telefon 601 584 117; 76 852 58 05
Jerzy Ciesiul Licencja numer 382 z dnia 2011-05-30
Kancelaria Radcy Prawnego
ul. Gen. Wł. Andersa 14/2a, 59-220 Legnica
Telefon 76 852 30 53 76 862 27 54
Magdalena Małgorzata Kucharczyk Licencja numer 440 z dnia 2011-07-29
skr.poczt. 157
, 59-220 Legnica
Telefon 601 507 449
Sławomir Wiesław Jankowski Licencja numer 594 z dnia 2012-09-21
ul. Najświętszej Marii Panny 12 m 2, 59-220 Legnica
Telefon 698 653 171 76 862 13 20
Agnieszka Emilia Strzemińska-Rapacz Licencja numer 710 z dnia 2013-06-24
ul. Złotoryjska 16/18/2a, 59-220 Legnica
Telefon 510 668 999 76 721 89 99
Dariusz Gałek Licencja numer 452 z dnia 2011-08-11
ul. Mickiewicza 10, 87-600 Lipno
Telefon 608 090 898
Andrzej Józef Jurkiewicz Licencja numer 385 z dnia 2011-05-30
ul. Gwarków 58/3, 59-300 Lubin
Telefon 601 782 565
Jerzy Mirosław Sławek Licencja numer 2 z dnia 2008-09-23
Urząd Pocztowy-Lublin 9 skr.poczt.33
ul. H.Łopacińskiego 5, 20-042 Lublin
Telefon 668 844 778
Leszek Henryk Jarosz Licencja numer 62 z dnia 2009-11-24
Bursaki 14, 20-150 Lublin
Telefon 81 743 32 92
Marcin Sebastian Komadowski Licencja numer 77 z dnia 2009-12-21
Romera 15, 20-487 Lublin
Telefon 512 484 340
Joanna Pelak Licencja numer 116 z dnia 2010-02-19
1-go Maja 4c, 20-410 Lublin
Telefon 691 965 403; 81 534 44 38
Małgorzata Marta Skarbek-Mucha Licencja numer 129 z dnia 2010-04-27
Ks.J.Popiełuszki 28L/16, 20-052 Lublin
Telefon 601 252 352
Grzegorz Mazur Licencja numer 160 z dnia 2010-05-24
Skowronkowa 22 B, 20-832 Lublin
Telefon 723 344 556
Tadeusz Fita Licencja numer 196 z dnia 2010-07-15
Sądecka 16, 20-869 Lublin
Telefon 602 641 330
Zenon Cięszczyk Licencja numer 197 z dnia 2010-07-15
Skoczylasa 4, 20-811 Lublin
Telefon 692 417 868
Jarosław Tomasz Stpiczyński Licencja numer 325 z dnia 2010-12-14
ul. Pliszczyńska 39E, 20-257 Lublin
Telefon 502 629 107
Dariusz Warda Licencja numer 248 z dnia 2010-08-26
Młodej Polski 26/16, 20-863 Lublin
Telefon 601 375 135
Daniel Łukasz Górski Licencja numer 274 z dnia 2010-10-14
Ks.J.Popiełuszki 28K/14, 20-052 Lublin
Telefon 666 840 818
Janusz Tomasz Podleśny Licencja numer 278 z dnia 2010-10-15
ul. Diamentowa 27, 20-954 Lublin
Telefon 81 744 33 25
Janusz Skiba Licencja numer 335 z dnia 2010-12-30
Sempołowskiej 21, 20-810 Lublin
Telefon 601 252 573
Anna Chylińska Licencja numer 359 z dnia 2011-02-25
Lubartowska 75A-6, 20-123 Lublin
Telefon 81 443 66 26
Piotr Stefan Słotwiński Licencja numer 375 z dnia 2011-05-24
Al. W. Witosa 3, 20-315 Lublin
Telefon 604 642 442
Mariusz Jan Nowachowicz Licencja numer 386 z dnia 2011-06-01
Turka 15, 20-258 Lublin
Telefon 693 397 818
Józef Szuran Licencja numer 463 z dnia 2011-09-12
ul. Choiny 57/211, 20-816 Lublin
Telefon 606 118 683
Artur Henryk Przybyś Licencja numer 483 z dnia 2011-10-26
ul. Gałczyńskiego 26, 20-455 Lublin
Telefon 665 596 968
Mirosław Zygmunt Bobrowski Licencja numer 518 z dnia 2011-12-30
ul. Zana 54 m 7, 20-601 Lublin
Telefon 504 215 469
Zbigniew Józef Kosiński Licencja numer 521 z dnia 2012-01-02
ul.Cisowa 11, 20-703 Lublin
Telefon 601 253 059
Tadeusz Pasek Licencja numer 545 z dnia 2012-02-10
ul. Narutowicza 31 m 11, 20-016 Lublin
Telefon 81 532 52 23
Leszek Mirosław Kukawski Licencja numer 593 z dnia 2012-09-17
ul. Lipowa 10 lok. 56, 20-024 Lublin
Telefon 516 134 499
Dorota Lidia Dobrowolska Licencja numer 615 z dnia 2012-11-13
ul. Budowlana 50 lok. 101, 20-469 Lublin
Telefon 609 552 788
Krzysztof Nastulak Licencja numer 617 z dnia 2012-11-16
ul. Bazylianówka 77/18, 20-144 Lublin
Telefon 601 511 606
Marzena Jolanta Zamolska Licencja numer 72 z dnia 2009-12-11
Florentynów
Lipowa 22, 95-083 Lutomiersk
Włodzimierz Wojciech Podstawa Licencja numer 169 z dnia 2010-06-02
Nadrzeczna 4E, 95+083 Lutomiersk-Wrząca
Telefon 604 579 250
Danuta Maria Gadomska Licencja numer 123 z dnia 2010-03-18
Łączna 8, 98-100 Łask
Telefon 43 675 44 19
Mariusz Adam Kamiński Licencja numer 646 z dnia 2013-01-10
ul. Aksamitna 2, 34-325 Łodygowice
Telefon 664 604 669
Jarosław Liśkiewicz Licencja numer 139 z dnia 2010-05-04
A.Vivaldiego 11, 05-092 Łomianki
Telefon 784 001 844
Waldemar Wojciech Pełny Licencja numer 454 z dnia 2011-08-23
Kancelaria Prawnicza, radcy prawnego Waldemara Wojciecha Pełny
ul. 3 Maja 12, 18-400 Łomża
Telefon 86 216 33 22 602 736 904
Waldemar Piceluk Licencja numer 457 z dnia 2011-08-25
ul. Dwaorna 23, 18-400 Łomża
Telefon 86 216 46 99 602 153 490
Andrzej Fabiś Licencja numer 481 z dnia 2011-10-26
ul. Hipokratesa 22, 18-400 Łomża
Telefon 603 741 405
Dariusz Jędrzejewski Licencja numer 1 z dnia 2008-10-24
ul. Gubałówka10, 92-116 Łódź
Telefon 694 028 988
Grzegorz Jan Pawlak Licencja numer 11 z dnia 2009-01-30
Kancelaria Prawa Upadłościowego i Naprawczego
ul. Musztrowa 9, 94-277 Łódź
Telefon 603 920 123
Ryszard Franciszek Lesiuk Licencja numer 17 z dnia 2009-02-25
ul. Gimnastyczna 49, 94-128 Łódź
Telefon 501 413 284
Tadeusz Zbigniew Wyderka Licencja numer 42 z dnia 2009-08-31
Brzezińska 97, 92-111 Łódź
Telefon 604 475 741
Henryk Roman Milas Licencja numer 44 z dnia 2009-09-14
Obornicka 2 m7, 91-039 Łódź
Telefon 501 504 899
Andrzej Ryszard Miodek Licencja numer 60 z dnia 2009-11-17
Syrenki 6 m 7, 90-496 Łódź
Telefon 606 495 999
Ewa Elżbieta Frontczak Licencja numer 63 z dnia 2009-11-24
Kancelaria Radcy Prawnego
Piotrkowska 177A lokal 1, 90-447 Łódź
Telefon 42 215 77 68; 604 161 600
Jacek Piotr Kalinowski Licencja numer 73 z dnia 2009-12-11
M.Skłodowskiej -Curie 30 m 20, 90-571 Łódź
Telefon 604 120 506
Barbara Bogusława Petryniak - Sidowska Licencja numer 84 z dnia 2009-12-22
Piramowicza 2 m12, 90-254 Łódź
Telefon 602 717 066
Hubert Bartosz Sidowski Licencja numer 107 z dnia 2010-02-09
lokal nr 12
Piramowicza 2, 90-254 Łódź
Telefon 602 444 028
Janusz Andrzej Florczak Licencja numer 108 z dnia 2010-02-09
Urząd Pocztowy Łódź 6 skr. pocztowa nr 19
Głęboka 4/12, 92-201 Łódź
Telefon 609 122 151
Jacek Mariusz Zybert Licencja numer 109 z dnia 2010-02-19
Bystrzycka 46A, 91-728 Łódź
Telefon 604 939 770; 42 679 07 16
Andrzej Marek Świąder Licencja numer 110 z dnia 2010-02-19
Oszczepowa 83, 94-123 Łódź
Telefon 608 385 052
Elżbieta Weronika Izdebska Licencja numer 145 z dnia 2010-05-13
Kancelaria Prawnicza Radcy Prawnego mgr Elżbiety Izdebskiej
Al.Kościuszki 123p. 404, 90-441 Łódź
Telefon 505 092 358
Marek Zbigniew Andrzejewski Licencja numer 149 z dnia 2010-05-17
Gdańska 98 m 7/7A, 90-508 Łódź
Telefon 604 583 131
Maciej Andrzej Mikucki Licencja numer 166 z dnia 2010-06-02
Mikuccy Meller Adwokaci i Radcowie sp.p.
Narutowicza 45/4, 90-130 Łódź
Telefon 42 684 52 40
Tomasz Masłowski Licencja numer 170 z dnia 2010-06-02
Północna 25 m 1a, 91-420 Łódź
Telefon 42 632 14 90
Danuta Maria Polewska Licencja numer 201 z dnia 2010-07-20
Biuro Syndyka
Łagiewnicka 54/56, 91-463 Łódź
Telefon 695 194 874
Dorota Maria Zielińska Licencja numer 292 z dnia 2010-10-26
lokal nr 2
Skłodowskiej-Curie 4a, 90-505 Łódź
Telefon 42 634 40 94
Michał Raj Licencja numer 446 z dnia 2011-08-04
Kancelaria Radcy Prawnego
ul. Gdańska 9/93, 90-613 Łódź
Telefon 601 620 052
Janusz Wacław Rau Licencja numer 484 z dnia 2011-10-31
ul. pRZEŁAJOWA 3/13, 94-044 Łódź
Telefon 602 356 306
Danuta Weterle Licencja numer 527 z dnia 2012-01-16
Urząd Pocztowy Łódż 58 skrytka pocztowa nr 17
ul. Dąbrowskiego 91, 93-201 Łódź
Telefon 663 603 319
Agnieszka Żanna Słaboszewska Licencja numer 583 z dnia 2012-07-26
ul. Pomorska 45/47, 90-203 Łódź
Telefon 501 010 040
Witold Piotr Pawlak Licencja numer 603 z dnia 2012-10-31
Kancelaria Prawa Upadłościowego i Naprawczego
ul. Musztrowa 9, 94-277 Łódź
Telefon 501 299 094
Jerzy Kazimierz Rokoszewski Licencja numer 604 z dnia 2012-11-02
ul. Wygodna 26 m 98, 94-024 Łódź
Telefon 608 475 781
Wojciech Józef Tatarek Licencja numer 619 z dnia 2012-11-20
ul. Olsztyńska 25 m80, 91-327 Łódź
Telefon 500 555 028
Tomasz Zbigniew Fijałkowski Licencja numer 645 z dnia 2013-01-10
ul. Rejtana 6/26, 93-583 Łódź
Telefon 696 320 461 788 990 539
Maria Monika Gruszczyńska Licencja numer 648 z dnia 2013-01-16
Al. Wyszyńskiego 25/15, 94-048 Łódź
Telefon 639 141 859
Jan Wojciech Starzyk Licencja numer 650 z dnia 2013-01-10
ul. Pstrągowa 23 lok.3, 91-496 Łódź
Telefon 692 592 529
Bartosz Jerzy Zacharek Licencja numer 664 z dnia 2013-01-28
Kancelaria Adwokacka
ul. Piotrkowska 270 lok.412, 90-361 Łódź
Telefon 506 377 604 42 684 28 47
Aneta Elżbieta Bardyga Licencja numer 67 z dnia 2009-12-11
Brzozowa 12, 78-445 Łubowo
Telefon 509 074 707
Andrzej Piotr Kołtan Licencja numer 580 z dnia 2012-07-19
ul. Warszawska 14, 21-400 Łuków
Telefon 690 430 482 25 798 25 02
Alfons Leonard Chodziński Licencja numer 576 z dnia 2012-07-05
Biuro Syndyka
ul. Wojska Polskiego 14 b, 82-200 Malbork
Telefon 55 272 19 56 606 942 597
Andrzej Józef Morawski Licencja numer 345 z dnia 2011-01-25
Juliusza Słowackiego 3/3, 58-350 Meroszów
Telefon 694 001 314; 74 845 81 81
Olgierd Czesław Ortyl Licencja numer 523 z dnia 2012-01-05
ul. Sienkiewicza 40/22, 39-300 Mielec
Telefon 502 430 252
Tadeusz Stanisław Kurtiak Licencja numer 450 z dnia 2011-08-09
ul. Wichrowa 16, 72-006 Mierzyn
Telefon 608 311 311
Franciszek Cag Licencja numer 46 z dnia 2009-10-30
Ziębia 12/4, 43-190 Mikołów
Telefon 609 058 679
Regina Płochocka Licencja numer 380 z dnia 2011-05-30
ul. Tartaczna 6A, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Telefon 608 361 204
Konrad Piotr Płochocki Licencja numer 353 z dnia 2011-02-08
ul. Tartaczna 6a, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Telefon 608 345 927
Adam Jan Domagalski Licencja numer 658 z dnia 2013-01-22
ul. 1-go PLM Warszawa 1D m12, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Telefon 604 407 406
Grzegorz Floryszak Licencja numer 164 z dnia 2010-06-02
900-lecia 66, 88-300 Mogilno
Telefon 695 384 192; 52 315 76 12
Jacek Maria Pałka Licencja numer 376 z dnia 2011-05-24
Kasprowicza 12, 62-050 Mosina
Telefon 609 208 606
Zygmunt Mierczak Licencja numer 438 z dnia 2011-07-29
ul. Warszawska 45B/6, 11-700 Mrągowo
Telefon 507 081 425
Dariusz Alojzy Walkowski Licencja numer 217 z dnia 2010-07-27
1 Maja 144, 44-325 Mszana
Telefon 509 206 911
Bolesław Ozimek Licencja numer 242 z dnia 2010-08-26
B.Prusa 76, 41-400 Mysłowice
Telefon 508 144 253
Cezary Andrzej Drobczyński Licencja numer 334 z dnia 2010-12-30
Heleny Marusarzowny 6, 86-032 Nemcz
Telefon 601 537 508
Marek Pendras Licencja numer 469 z dnia 2011-10-05
ul. Słoneczna 1, 18-106 Niewodnica Korycka
Telefon 604 118 853
Artur Andrzej Kosiorowski Licencja numer 337 z dnia 2011-01-14
Strzelnicza 2, 39-460 Nowa Dęba
Telefon 602 777 032
Jacek Andrzej Steindel Licencja numer 87 z dnia 2009-12-30
Poniatowskiego Boczna 4, 33-300 Nowy Sącz
Telefon 601 491 541; 18 444 21 88
Bożena Polesek Licencja numer 295 z dnia 2010-10-26
Królowej Jadwigi 23/72, 33-300 Nowy Sącz
Telefon 603 679 279
Mariusz Witold Jedynak Licencja numer 565 z dnia 2012-06-13
ul. Bohaterów Warszawy 26 B, 48-300 Nysa
Telefon 78 449 00 49
Jacek Świłło Licencja numer 410 z dnia 2011-06-15
Zakład Usługowy Agal s.c.
ul. Mickiewicza 4b, 56-400 Oleśnica
Telefon 71 314 98 24 601 951 475
Tadeusz Grabowski Licencja numer 65 z dnia 2009-12-11
Orłowicza 5/39, 10-684 Olsztyn
Telefon 89 542 60 37
Marcin Gradowski Licencja numer 185 z dnia 2010-06-22
Biuro Syndyka
Mickiewicza 21/23, 10-508 Olsztyn
Telefon 503 145 008;89 527 07 15
Zygmunt Jakub Wichrowski Licencja numer 291 z dnia 2010-10-26
Lubelska 30 p 112, 10-407 Olsztyn
Telefon 502 510 318
Jan Wasilewski Licencja numer 313 z dnia 2010-11-16
Dąbrowszczaków 21, 10-540 Olsztyn
Telefon 604 439 299
Michał Kalita Licencja numer 381 z dnia 2011-05-30
ul. Sosnkowskiego 73, 10-693 Olsztyn
Telefon 602 130 609
Grzegorz Hetmański Licencja numer 557 z dnia 2012-05-22
ul. Dąbrowszczaków 39/502, 10-542 Olsztyn
Telefon 504 242 465
Jerzy Chodor Licencja numer 654 z dnia 2013-01-21
Kancelaria Syndyka
ul. Głowackiego 28 lok.607, 10-448 Olsztyn
Telefon 609 689 966
Dariusz Sarbiewski Licencja numer 663 z dnia 2013-01-28
Bartąg ul. Liliowa 26, 10-687 Olsztyn
Telefon 608 304 447
Dariusz Adam Bzdyra Licencja numer 718 z dnia 2013-07-23
ul.Mazurska 11/7-8, 10-519 Olsztyn
Telefon 89 535 39 33
Andrzej Dębicki Licencja numer 525 z dnia 2012-01-12
u. Iwaszkiewicza 65/2, 55-200 Oława
Telefon 697 282 820
Marian Stanisław Jurek Licencja numer 448 z dnia 2011-08-09
Bukowiec Opoczyński 32, 26-300 Opoczno
Telefon 502 774 636
Zbigniew Wacław Burzmiński Licencja numer 172 z dnia 2010-06-02
Karminowa 22, 45-420 Opole
Telefon 601 461 377
Reinhard Józef Wróbel Licencja numer 566 z dnia 2012-06-15
ul. Głogowska 8, 45-375 Opole
Telefon 77 457 69 16 604 455 500
Janusz Mierzejewski Licencja numer 236 z dnia 2010-08-26
Mazowiecka 6, 07-410 Ostrołęka
Telefon 29 764 60 49
Barbara Majkowska Licencja numer 422 z dnia 2011-06-28
Farna 9a, 07-410 Ostrołęka
Telefon 501 790 422; 29 641 11 25
Krzysztof Nejman Licencja numer 502 z dnia 2011-11-30
ul. Platynowa 3, 07-409 Ostrołęka
Telefon 23 760 38 11 603 778 016
Mariusz Paweł Kwiatkowski Licencja numer 674 z dnia 2013-02-06
ul. Akacjowa 21, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Telefon 601 695 025
Ewa Szyłobryt Licencja numer 221 z dnia 2010-07-30
Piłsudskiego 3/2, 14-100 Ostróda
Telefon 502 342 967
Artur Przemysław Bobrowicz Licencja numer 211 z dnia 2010-07-20
Ostrów 161, 37-700 Ostrów
Telefon 502 357 607
Mirosława Szóstak-Pestka Licencja numer 316 z dnia 2010-11-16
Na Skraju 14, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Telefon 600 417 427
Przemysław Jan Wędrzyk Licencja numer 585 z dnia 2012-08-13
ul. Chopina 6/2, 32-600 Oświęcim
Telefon 502 335 949
Marcin Gałązka Licencja numer 647 z dnia 2013-01-10
ul. Portowa 9A, 05-400 Otwock
Telefon 512 374 694
Waldemar Pietryka Licencja numer 158 z dnia 2010-05-24
Skłodowskiej 30A, 05-820 Piastów
Telefon 500 659 417; 22723 32 66
Stanisław Paweł Hetman Licencja numer 414 z dnia 2011-06-21
Tuwima 10, 58-573 Piechowice
Telefon 603 931 486
Krzysztof Jan Lach Licencja numer 45 z dnia 2009-10-01
Mirtowa 9, 41-943 Piekary Śląskie
Grzegorz Piechowiak Licencja numer 285 z dnia 2010-10-21
Ojca Kolbe 10/7, 64-920 Piła
Telefon 601 646 063
Marek Józef Kulbat Licencja numer 113 z dnia 2010-02-19
Słowackiego 95 m 2, 97-300 Piotrków Trybunalski
Telefon 44 646 88 41; 509 760 536
Zbigniew Jerzy Wagner Licencja numer 656 z dnia 2013-01-21
ul. 9-go Maja 12 m5, 97-300 Piotrków Trybunalski
Telefon 603 889 090
Marian Sztamburski Licencja numer 287 z dnia 2010-10-22
Daszyńskiego 1/4, 63-300 Pleszew
Telefon 62 74 27 391
Anna Kubera Licencja numer 482 z dnia 2011-10-26
ul. Lipowa 14, 09-408 Płock
Telefon 24 264 80 75 504 051 332
Bogdan Ludwiczak Licencja numer 601 z dnia 2012-10-24
ul. Gen. Władysława Sikorskiego 4 m 64, 09-410 Płock
Telefon 600 438 378
Mariusz Cezary Dygowski Licencja numer 653 z dnia 2013-01-16
ul. Harcerska 73, 09-408 Płock
Telefon 665 300 111
Remigiusz Śmiałkowski Licencja numer 700 z dnia 2013-05-14
ul. Leśna 45, 62-070 Pokrzywnica
Telefon 513 111 908
Jarosław Marek Gałgan Licencja numer 696 z dnia 2013-05-09
ul. Długa 129, 32-607 Polanka Wielka
Telefon 501 146 324
Maurycy Beniamin Organa Licencja numer 32 z dnia 2009-08-20
Kancelaria Syndyka
ul.Towarowa 45/1, 61-896 Poznań
Telefon 618 544 740
Łukasz Filip Grenda Licencja numer 152 z dnia 2010-05-17
Kancelaria Prawna - Łukasz Grenda
Mickiewicza 19, 60-833 Poznań
Telefon 600 445 576
Jakub Bolesław Kulesza Licencja numer 168 z dnia 2010-06-02
Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Kulesza
Mickiewicza 19, 60-833 Poznań
Telefon 609 136 166
Waldemar Franciszek Bojarski Licencja numer 200 z dnia 2010-07-20
Kancelaria Syndyka
Dziadoszańska 10, 61-248 Poznań
Telefon 61 876 64 24
Katarzyna Bożena Józefowicz-Jokiel Licencja numer 227 z dnia 2010-08-13
Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Józefowicz-Jokiel
Mickiewicza 19, 60-833 Poznań
Telefon 660 696 601; 61 842 71 54
Kazimierz Antoni Szatybełko Licencja numer 233 z dnia 2010-08-26
os.Orła Białego 54/11, 61-251 Poznań
Telefon 61 879 56 53; 511 578 617
Grzegorz Sebastian Kotara Licencja numer 427 z dnia 2011-07-04
Oś. Rzeczypospolitej 57/10, 61-394 Poznań
Telefon 606 600 145
Maciej Urbaniak Licencja numer 257 z dnia 2010-09-30
Maciej Urbaniak Kancelaria Radców Prawnych
Dąbrowskiego 138/7, 60-577 Poznań
Telefon 600 183 872
Małgorzata Maria Kalińska Licencja numer 319 z dnia 2010-12-06
Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Kalińska
Górna Wilda 91/3, 61-653 Poznań
Telefon 61 830 27 92; 61 833 30 41
Elzbieta Maria Wojnowska Licencja numer 320 z dnia 2010-12-06
Kancelaria Radcy Prawnego Elżbieta Wojnowska
Górna Wilda 91/3, 61-653 Poznań
Telefon 61 830 27 92; 61 833 30 41
Krystyna Maria Bartoszewska Licencja numer 330 z dnia 2010-12-23
Biuro Syndyka
Szamarzewskiego 43, 60-551 Poznań
Telefon 602 108 186
Ryszard Żukowski Licencja numer 368 z dnia 2011-04-05
Rdestowa 9, 61-680 Poznań
Telefon 664 468 466
Przemysław Krzysztof Stefański Licencja numer 384 z dnia 2011-05-30
ul. Klasztorna 21/3, 61-779 Poznań
Telefon 501 292 692; tel/fax 61 852 12 88
Katarzyna Maria Kanecka Licencja numer 392 z dnia 2011-06-01
Syndycy Poznańscy, Grenda, Józefowicz-Jokiel, Kulesza sp. k
ul. Mickiewicza 19, 60-833 Poznań
Telefon 604 414 171
Jan Kanecki Licencja numer 393 z dnia 2011-06-01
Kancelaria Radcy Prawnego Jan Kanecki radca prawny
ul. Mickiewicza 19, 60-833 Poznań
Telefon 61 841 71 09; tel/fax 61
Krzysztof Marian Gnatowski Licencja numer 423 z dnia 2011-06-28
Oś. B. Chrobrego 17/172, 60-681 Poznań
Telefon 602 751 801
Piotr Mariusz Kondek Licencja numer 401 z dnia 2011-06-08
Śniadeckich 17/5, 60-773 Poznań
Telefon 502 202 999
Arkadiusz Sawała Licencja numer 460 z dnia 2011-08-31
Kancelaria Radcy Prawnego
ul. Mickiewicza 19, 60-833 Poznań
Telefon 61 847 69 39
Grzegorz Bigaj Licencja numer 517 z dnia 2011-12-28
ul. Ptaszkowska 11, 60-101 Poznań
Telefon 601 791 681
Agata Guzewicz Licencja numer 537 z dnia 2012-01-30
ul. Piotrowska 7A, 61-353 Poznań
Telefon 501 237 650
Andrzej Adam Springer Licencja numer 562 z dnia 2012-06-13
ul. Bobrownicka 16 e, 61-306 Poznań
Telefon 601 883 131
Maciej Pałuszyński Licencja numer 575 z dnia 2012-07-05
Grezicki, Pałuszyński Sp. j.
ul. Promienista 6, 60-288 Poznań
Telefon 501 315 750
Ewelina Pernet-Szóstak Licencja numer 579 z dnia 2012-07-12
ul. Jackowskiego 30A /2A, 60-512 Poznań
Telefon 606 858 374
Barbara Kanecka-Kaczmarek Licencja numer 587 z dnia 2012-08-29
ul. Szelągowska 39 m2, 61-626 Poznań
Telefon 61 670 77 27 602 783 499
Stanisław Ryszrd Świdroń Licencja numer 595 z dnia 2012-10-04
Biuro Syndyka
ul. Głogowska 187, 60-121 Poznań
Telefon 61 223 88 82 603 287 344
Zbigniew Kubacki Licencja numer 614 z dnia 2012-11-13
Kancelaria Syndyka
ul. Grunwaldzka 19 lok.1, 60-782 Poznań
Telefon 888 105 335
Paweł Andrzej Płotek Licencja numer 621 z dnia 2012-11-22
ul. Rubież 14/10, 61-612 Poznań
Telefon 505 798 527
Mikołaj Michał Kondej Licencja numer 630 z dnia 2012-12-14
ul. Zakręt 10 m1, 60-351 Poznań
Telefon 603 759 008
Patryk Piotr Filipiak Licencja numer 634 z dnia 2012-12-20
ul. Iłłakowiczówny 7/2, 60-789 Poznań
Telefon 501 868 755
Katarzyna Monika Hauza Licencja numer 649 z dnia 2013-01-10
ul. Św. Wojciecha 7/7, 61-749 Poznań
Telefon 724 544 000
Anna Szymańska Licencja numer 688 z dnia 2013-03-13
ul. Towarowa 35 V piętro, 61-896 Poznań
Telefon 601 700 378 61 859 59 00
Andrzej Mieczysław Głowacki Licencja numer 689 z dnia 2013-03-13
ul. Towarowa 35 V piętro, 61-896 Poznań
Telefon 601 827 681 61 643 51 30
Sławomir Karol Parus Licencja numer 699 z dnia 2013-05-13
ul. Nowowiejskiego 53/3, 61-734 Poznań
Telefon 665 018 010
Justyna Surwił-Rutkowska Licencja numer 714 z dnia 2013-06-27
ul. Kutrzeby 12a/17, 61-719 Poznań
Telefon 508 100 045
Bożena Łucja Filipek Licencja numer 80 z dnia 2009-12-21
Powstańców Śląskich 3/7, 48-200 Prudnik
Telefon 509 580 335
Andrzej Stefan Dudziński Licencja numer 229 z dnia 2010-08-23
Kościuszki 80/3, 48-200 Prudnik
Telefon 512 232 932
Adam Zarzycki Licencja numer 613 z dnia 2012-11-13
ul. Mickiewicza 36, 83-000 Pruszcz Gdański
Telefon 503 441 863
Bohdan Przybył Licencja numer 661 z dnia 2013-01-24
Warzymice 79/5, 72-005 Przecław
Telefon 607 485 177
Mieczysława Agnieszka Miszczyszyn Licencja numer 35 z dnia 2009-08-20
Borelowskiego 15/34, 37-700 Przemyśl
Telefon 601 366 774
Marek Wojciech Olejnik Licencja numer 203 z dnia 2010-07-20
Tatarska 14, 37-700 Przemyśl
Telefon 600 326 428
Marek Piotr Lehman Licencja numer 509 z dnia 2011-12-22
ul. Studzienicka 44, 43-200 Pszczyna
Telefon 600 975 024
Lech Marian Baran Licencja numer 276 z dnia 2010-10-15
Wolności 398, 37-403 Pysznica
Telefon 600 279 217; 15 841 04 50
Krzysztof Bogumił Wypych Licencja numer 282 z dnia 2010-10-21
Focha 11, 26-600 Radom
Telefon 602 313 099; 48 363 67 87
Wojciech Mikołaj Kapusta Licencja numer 290 z dnia 2010-10-26
Paderewskiego 9 m 81, 26-600 Radom
Telefon 501 104 650
Andrzej Wojciech Kostka Licencja numer 388 z dnia 2011-06-01
ul. mjr J. Piwnika 1/50, 26-615 Radom
Telefon 601 256 175 48 344 99 37
Waldemar Andrzej Kowalski Licencja numer 405 z dnia 2011-06-09
Komunalna 103 m.1, 26-603 Radom
Telefon 601 374 220
Marek Marian Czubak Licencja numer 407 z dnia 2011-06-10
Mariacka 5/ 7 m. 16, 26-600 Radom
Telefon 508 107 634, 602 358 024
Marek Stanisław Ratuszyński Licencja numer 451 z dnia 2011-08-11
ul. Wrzosowa 17 m1, 26-600 Radom
Telefon 602 245 924
Jarosław Grzegorz Kołątaj Licencja numer 487 z dnia 2011-11-07
ul.Siarczyńskiego 35, 26-612 Radom
Telefon 602 309 478
Marta Ratuszyńska Licencja numer 612 z dnia 2012-11-07
ul. Wrzosawa 17 m1, 26-600 Radom
Telefon 509 225 282
Zygmunt Kuśmierz Licencja numer 606 z dnia 2012-11-02
ul. Zamkowa 2, 97-500 Radomsko
Telefon 605 077 288
Violetta Ziółkowska-Maklakiewicz Licencja numer 670 z dnia 2013-02-01
ul. Toruńska 26, 87-134 Rozgarty
Telefon 505 157 457
Janusz Mieczysław Kaźmierczak Licencja numer 43 z dnia 2009-09-14
Kancelaria Radcy Prawnego
Zebrzydowicka 117, 44-200 Rybnik
Mirosław Henryk Czampiel Licencja numer 449 z dnia 2011-08-09
ul. Pocztowa 2 skr.poczt.196, 44-200 Rybnik
Telefon 791 056 432
Olgierd Jerzy Zaraś Licencja numer 577 z dnia 2012-07-11
ul. Prosta 133 D, 44-203 Rybnik
Telefon 503 733 686
Aneta Dorota Brachaczek Licencja numer 695 z dnia 2013-05-02
Biuro Syndyka
ul. Brzezińska 8a, 44-203 Rybnik
Telefon 512 292 972
Krzysztof Ireneusz Kisiel Licencja numer 704 z dnia 2013-05-24
ul. Czechowa 30, 44-280 Rydułtowy
Telefon 515 117 168
Michał Wojciech Smoleń Licencja numer 3 z dnia 2008-11-03
ul. Raginisa 4/4, 35-513 Rzeszów
Telefon 601 362 608
Ludwik Noworolski Licencja numer 8 z dnia 2009-01-15
ul. Podkarpacka 97, 35-083 Rzeszów
Telefon 17 870 10 40 607 621 616
Jacek Miłosz Zin Licencja numer 36 z dnia 2009-08-24
Malwowa 5/2, 35-604 Rzeszów
Telefon 609 036 100
Adam Józef Pilecki Licencja numer 177 z dnia 2010-06-11
Biuro Syndyka
Zawiszy czarnego 20 F, 35-082 Rzeszów
Telefon 604 411 224
Bartłomiej Edward Paterek Licencja numer 150 z dnia 2010-05-18
Ogrodowa 10/5, 27-600 Sandomierz
Telefon 604 473 687
Paweł Sierant Licencja numer 403 z dnia 2011-06-08
Kobierniki 124A, 27-600 Sandomierz
Telefon 502 169 385
Wiesław Henryk Kulawiak Licencja numer 607 z dnia 2012-11-02
ul. Broniewskiego 49, 89-400 Sępólno Krajeńskie
Telefon 784 646 506
Waldemar Adam Mrowski Licencja numer 10 z dnia 2009-01-26
ul. M. Reja 4, 98-200 Sieradz
Telefon 502 633 252
Bożena Sadowska Licencja numer 186 z dnia 2010-06-29
Czarnieckiego 6, 98-200 Sieradz
Telefon 604 592 332
Zbigniew Szydłowski Licencja numer 439 z dnia 2011-07-29
ul. Jana Pałwa II 12/49-50, 98-200 Sieradz
Telefon 43 827 30 00 fax 43 822 17 68
Wiesław Kleczkowski Licencja numer 524 z dnia 2012-01-09
ul. Matejki 1, 09-200 Sierpc
Telefon 501 302 227
Monika Anna Piwkowska-Skuza Licencja numer 27 z dnia 2009-05-15
Al. 3-Maja 35/4, 76-200 Słupsk
Telefon 608 347 674
Adrian Odelski Licencja numer 119 z dnia 2010-02-24
Kancelaria Radcy Prawnego Adrian Odelski
Al.H.Sienkiewicza 2/2, 76-200 Słupsk
Telefon 603 165 559; 59 841 24 94
Krzysztofa Emilia Gutowska Licencja numer 684 z dnia 2013-02-19
ul. Wojska Polskiego 43/4, 76-200 Słupsk
Telefon 602 627 618 59 842 08 59
Arkadiusz Jacek Kliza Licencja numer 668 z dnia 2013-01-29
ul. Podleśna 6a, 46-100 Smarchowice Wielkie
Telefon 600 381 466
Marek Zbigniew Wysoczyński Licencja numer 477 z dnia 2011-10-20
ul. Traugutta 14, 95-039 Sokolniki Las
Telefon 42 710 19 61 602 718 959
Maciej Kazimierz Głowacki Licencja numer 667 z dnia 2013-01-28
ul. Podjazd 1/2, 81-805 Sopot
Telefon 662 053 054
Andrzej Władysław Kustosik Licencja numer 95 z dnia 2010-01-29
Traugutta 83, 41-218 Sosnowiec
Telefon 504 232 392
Bartosz Witold Klepacz Licencja numer 209 z dnia 2010-07-20
Kaliska 55/18, 41-200 Sosnowiec
Telefon 508 084 314
Marzena Maria Lesiak Licencja numer 447 z dnia 2011-08-09
ul. Stalowa 8 m 102, 41-200 Sosnowiec
Telefon 668 319 638
Krzysztof Wojdyga Licencja numer 535 z dnia 2012-01-30
ul. Wybickiego 1/14, 41-219 Sosnowiec
Telefon 507 169 755
Piotr Arkadiusz Elżbieciak Licencja numer 556 z dnia 2012-05-10
ul. Zielonogórska 39/12, 41-218 Sosnowiec
Telefon 502 215 778
Michał Marcin Leski Licencja numer 637 z dnia 2013-01-22
ul. 1 Maja 78/13, 41-200 Sosnowiec
Telefon 504 243 284
Marcin Mirosław Kubiczek Licencja numer 244 z dnia 2010-08-26
Kubiczek Marcin Biuro Syndyka Masy Upadłości Bargłówka powiat gliwicki
Raciborska 71 B, 44-153 Sośnicowice
Telefon 600 299 800
Andrzej Pietroniec Licencja numer 412 z dnia 2011-06-16
Obrońców Pokoju 2 m 21, 37-450 Stalowa Wola
Telefon 661 116 426
Paweł Piotr Dębniak Licencja numer 563 z dnia 2012-06-13
Kancelaria Adwokacka filia
ul. Krzosa 27/15, 27-200 Starachowice
Telefon 662 491 016
Dorota Lucyna Kowalewska Licencja numer 16 z dnia 2009-02-13
ul. Konstytucji 3 Maja 17/30, 83-200 Stargard Gdański
Telefon 501 790 059
Katarzyna Jadwiga Kowalska Licencja numer 651 z dnia 2013-01-16
Biuro Finansow-Ksiegowe
ul. Tadeusza Kościuszki 44/1, 83-200 Stargard Gdański
Telefon 604 255 200
Józef Bernard Dębiński Licencja numer 235 z dnia 2010-08-26
Żwirki i Wigury 32, 83-200 Starogard Gdański
Telefon 58 56 273 17
Grażyna Maria Ossowska-Mazurek Licencja numer 294 z dnia 2010-10-26
Heleny Lange 12A, 83-200 Starogard Gdański
Telefon 504 271 728; 58 562 47 41
Andrzej Wiesław Pograniczny Licencja numer 506 z dnia 2011-12-08
ul. Jodłowa 6, 83-200 Starogard Gdański
Telefon 500 244 291
Bogdan Łoboz Licencja numer 633 z dnia 2012-12-21
ul. Role 175, 34-200 Sucha Beskidzka
Telefon 513 087 074
Wojciech Kozioł Licencja numer 28 z dnia 2009-08-04
ul.Piękna 6, 05-555 Suchodół
Telefon 696 648 663
Krzysztof Kazimierz Gorczyński Licencja numer 466 z dnia 2011-09-22
ul. Muchomorowa 37, Złotniki, 62-002 Suchy Las
Telefon 509 639 111
Joanna Bogucka-Pieścik Licencja numer 687 z dnia 2013-03-13
ul. Bukowa 21, 62-002 Suchy Las
Telefon 781 700 224
Paweł Karkowski Licencja numer 660 z dnia 2013-01-23
ul. Słoneczna 3, 05-070 Sulejówek
Telefon 504 089 151
Beata Waboł Licencja numer 602 z dnia 2012-10-29
ul. Zahańcze 2, 16-400 Suwałki
Telefon 603 670 635
Wojciech Jerzy Szidlewski Licencja numer 301 z dnia 2010-11-05
Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Szidlewski pokój 322
Dworcowa 7, 62-020 Swarzędz
Telefon 61 818 10 47
Małgorzta Anna Sawicka-Żuk Licencja numer 677 z dnia 2013-02-08
ul. Paderewskiego 38a, 62-020 Swarzędz
Telefon 501 192 897
Przemysław Aleksander Biniak Licencja numer 321 z dnia 2010-12-06
Al. Powstania Styczniowego 14, 64-500 Szamotuły
Telefon 664 407 119
Wiesław Tomasz Michalak Licencja numer 344 z dnia 2011-01-25
Ułanów Nadwiślańskich 5, 58-310 Szczawno Zdrój
Telefon 696 069 522
Zbigniew Bolesław Okoniewski Licencja numer 363 z dnia 2011-03-21
Zofii Sas-Jaworskiej, 22-460 Szczebrzeszyn
Sławomir Mazurek Licencja numer 22 z dnia 2009-03-27
ul.Narożna 13, 71-449 Szczecin
Telefon 606 959 139
Maria Januszewicz Licencja numer 68 z dnia 2009-12-11
Macierzanki 87, 71-499 Szczecin
Telefon 607 498 957
Zbigniew Ryszard Narloch Licencja numer 76 z dnia 2009-12-11
Maciejowicka 19/5, 70-786 Szczecin
Telefon 91 462 80 58
Andrzej Sondej Licencja numer 86 z dnia 2009-12-30
Struga 78, 70-789 Szczecin
Telefon 603 552 868
Bartosz Michał Raczyński Licencja numer 103 z dnia 2010-02-09
Kancelaria Syndyka
Plac Zgody 1, 71-472 Szczecin
Telefon 509 759 095
Jacek Hubert Turkot Licencja numer 114 z dnia 2010-02-19
Św. St. Kostki 14d/2, 71-143 Szczecin
Telefon 698 943 363
Czesław Wiesław Pająk Licencja numer 117 z dnia 2010-02-19
Biuro Syndyka
Bagienna 36, 70-772 Szczecin
Telefon 500 543 719
Maria Agnieszka Głuszczak-Sondej Licencja numer 131 z dnia 2010-04-27
Łyskowskiego 16, 71-642 Szczecin
Telefon 607 617 786
Dariusz Sokołowski Licencja numer 136 z dnia 2010-05-04
Powstańców Wlkp. 50d/5, 70-130 Szczecin
Telefon 607 504 028
Ewa Katarzyna Kuncer-Misztal Licencja numer 165 z dnia 2010-06-02
Koński Kierat 15, 70-563 Szczecin
Telefon 91 433 80 00
Elżbieta Maria Bartniczak-Krawczyk Licencja numer 190 z dnia 2010-07-12
Gołębia 71, 71-696 Szczecin
Telefon 502 032 280; 604 408 727
Bartosz Marcin Stawarski Licencja numer 216 z dnia 2010-07-27
Piotrkowska 25, 71-037 Szczecin
Telefon 888 088 222
Anita Wiktoria Staszewska Licencja numer 238 z dnia 2010-08-26
5 Lipca 32b/1a, 70-376 Szczecin
Telefon 608 297 194
Przemysław Wojciech Wardyn Licencja numer 252 z dnia 2010-09-14
B. Krzywoustego 7/7, 70-244 Szczecin
Telefon 603 777 368
Jan Aleksander Kiper Licencja numer 255 z dnia 2010-09-17
Krasińskiego 59h/15, 71-447 Szczecin
Telefon 608 506 250
Krzysztofa Magdalena Drzewieniecka Licencja numer 265 z dnia 2010-10-05
Kancelaria Radców Prawnych "Adversus" s.c.
Jagiellońska 67a/7, 70-382 Szczecin
Telefon 91 812 14 43; 91 422 78 82
Wojciech Andrzej Drzewieniecki Licencja numer 268 z dnia 2010-10-08
Kancelaria Radców Prawnych "Adversus" s.c.
Jagiellońska 67a/7, 70-382 Szczecin
Telefon 501 554 034
Maciej Kasprzyk Licencja numer 286 z dnia 2010-10-22
Monte Cassino 24, 70-467 Szczecin
Telefon 722 120 012
Marcin Filipowicz Licencja numer 302 z dnia 2010-11-05
Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Filipowicz
Jagiellońska 67a/7, 70-382 Szczecin
Telefon 91 812 14 43; 91 422 78 82
Bartosz Paweł Dąbrowski Licencja numer 323 z dnia 2010-12-09
Wojska Polskiego 145, 70-490 Szczecin
Telefon 602 695 969
Aleksandra Czarkowska Licencja numer 324 z dnia 2010-12-13
Obłoków 3/4, 71-493 Szczecin
Telefon 91 433 80 00; 501 099 167
Marek Janusz Młynarczyk Licencja numer 351 z dnia 2011-02-04
Bogusława 40/4, 71-215 Szczecin
Telefon 669 681 080
Piotr Mieczysław Długopolski Licencja numer 387 z dnia 2011-06-01
Baśniowa 12, 71-804 Szczecin
Telefon 506 011 117
Magdalena Dorota Zalewska-Grajek Licencja numer 458 z dnia 2011-08-25
ul.Łukasińskiego 50 a, 71-215 Szczecin
Telefon 508 080 452
Krzysztof Wojtkun Licencja numer 512 z dnia 2011-12-27
ul. Bahaterów Warszawy, 70-370 Szczecin
Telefon 601722 929
Remigiusz Władysław Frydrychowicz Licencja numer 554 z dnia 2012-04-16
ul. Herbowa 12a/8, 71-427 Szczecin
Telefon 501 165 656
Waldemar Ryszard Ziemek Licencja numer 561 z dnia 2012-06-06
ul. Daszyńskiego 44, 71-664 Szczecin
Telefon 693 338 248
Joanna Teresa Prochownik Licencja numer 569 z dnia 2012-06-15
ul. Wierzyńskiego 14/4, 70-876 Szczecin
Telefon 603 260 949 91 464 26 26
Tomasz Paweł Werenicz Licencja numer 570 z dnia 2012-06-27
ul. Belgijska 13/3, 71-795 Szczecin
Telefon 501 510 048
Aleksandra Katarzyna Szachniewicz Licencja numer 571 z dnia 2012-06-25
ul. Styki 22/3, 71-138 Szczecin
Telefon 668 374 576
Przemysław Jakub Sas Licencja numer 643 z dnia 2013-01-22
ul. Spółdzielcza 72, 70-393 Szczecin
Telefon 508 301 675
Paweł Waldemar Bakun Licencja numer 709 z dnia 2013-06-18
ul. Słoneczników 5, 71-499 Szczecin
Telefon 532 466 082 91 883 52 58
Andrzej Aleksandrowicz Licencja numer 377 z dnia 2011-05-30
Kamionek 26G, 12-100 Szczytno
Telefon 608 505 610
Paweł Multaniak Licencja numer 357 z dnia 2011-02-18
Stanisława Wyspiańskiego 3, 63-000 Środa Wielkopolska
Telefon 607 173 462
Stanisław Basak Licencja numer 88 z dnia 2010-01-08
Ks.J.Popiełuszki 26/1, 78-300 Świdwin
Telefon 518 999 643
Andrzej Wojtalik Licencja numer 208 z dnia 2010-07-20
Świeszczyno 2c, 76-024 Świeszczyno
Telefon 606 307 646
Zenon Tadeusz Dobrowolski Licencja numer 396 z dnia 2011-06-07
Matejki 7 m. 46, 39-400 Tarnobrzeg
Telefon 606 142 022
Wojciech Dariusz Wąsik Licencja numer 564 z dnia 2012-06-13
ul. Konfederacji Dzikowskiej 7 m 70, 39-400 Tarnobrzeg
Telefon 502 612 033
Andrzej Marian Kurowski Licencja numer 428 z dnia 2011-07-05
ul. Śląska 32, 33-101 Tarnów
Telefon 608 491 870
Piotr Stanisław Kempka Licencja numer 697 z dnia 2013-05-13
ul. Rogoyskiego 34/35, 33-100 Tarnów
Telefon 604 259 471
Janusz Łepkowski Licencja numer 304 z dnia 2010-11-05
Ceglarska 5b, 83-110 Tczew
Telefon 697 979 150
Jacek Marek Cędrowski Licencja numer 97 z dnia 2010-01-29
Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Cędrowski
Szosa Lubicka 10/51, 87-100 Toruń
Telefon 56 621 91 61
Tomasz Nowakowski Licencja numer 176 z dnia 2010-06-14
Korfantego 16, 87-100 Toruń
Andrzej Maćkowiak Licencja numer 245 z dnia 2010-08-26
Licealna 5, 87-100 Toruń
Telefon 56 651 42 43
Romualda Nasiadko Licencja numer 262 z dnia 2010-09-30
Dominikańska 9, 87-100 Toruń
Telefon 56 652 28 26-27; 602 110 867
Robert Fałkowski Licencja numer 272 z dnia 2010-10-13
Jana Matejki 42, 87-100 Toruń
Telefon 56 657 23 00
Sylwester Marek Zięciak Licencja numer 471 z dnia 2011-10-06
Kancelaria Radców Prawnych Murawski i Zięciak s.c.
ul. Warszawska 6 lok 5, 87-100 Toruń
Telefon 601 614 703
Janusz Mirosław Iwanicki Licencja numer 713 z dnia 2013-06-27
Janusz Iwanicki Kancelaria LEXIMA
ul. Chełmińska 16A, 87-100 Toruń
Telefon 603 756 060
Piotr Forszpaniak Licencja numer 310 z dnia 2010-11-15
Mickiewicza 62/4, 64-980 Trzcianka
Telefon 602 528 424
Kamil Hajduk Licencja numer 142 z dnia 2010-05-13
Orzechowa 8, 55-100 Trzebnica
Telefon 517 800 004
Henryk Ryszard Nawrocki Licencja numer 253 z dnia 2010-09-13
Szadów Pański 4, 62-700 Turek
Telefon 609 136 989
Marcin Marek Ferdyn Licencja numer 220 z dnia 2010-07-30
Tischnera 51, 43-100 Tychy
Telefon 502 278 485
Maciej Krzysztof Złotogórski Licencja numer 283 z dnia 2010-10-21
Polna 16, 55-041 Tyniec
Telefon 72 83 83 586
Elżbieta Nowicka Licencja numer 64 z dnia 2009-12-11
Żeglarzy 16, 76-270 Ustka
Kazimierz Młot Licencja numer 300 z dnia 2010-11-05
Długa 1, 58-320 Walim
Telefon 602 477 057
Renata Małgorzata Rozenblut Licencja numer 128 z dnia 2010-04-26
Słowackiego 4A/1, 58-300 Wałbrzych
Telefon 505 080 211
Zdzisław Ryszard Skorupski Licencja numer 133 z dnia 2010-05-04
Lotników 3h, 58-300 Wałbrzych
Telefon 607 574 010
Krystyna Chochoł Licencja numer 135 z dnia 2010-05-04
Książańska 27, 58-306 Wałbrzych
Telefon 608 346 072
Danuta Bronisława Kośmider Licencja numer 284 z dnia 2010-10-21
Kancelaria Syndyka i Zarządcy
Słowackiego 20b, 58-300 Wałbrzych
Telefon 662 827 660
Ronald Kazimierz Olszewski Licencja numer 318 z dnia 2010-12-03
Piasta 47/3, 58-304 Wałbrzych
Telefon 608 587 371
Joanna Opalińska Licencja numer 4 z dnia 2009-01-14
ul. Afrykańska 14/3, 03-966 Warszawa
Lechosław Tadeusz Kochański Licencja numer 7 z dnia 2009-01-15
lokal nr 103
ul. Jasnodworska 7, 01-745 Warszawa
Telefon 22 639 45 55
Marek Robert Ziembiński Licencja numer 9 z dnia 2009-01-15
lokal nr 115
ul. Ciołka 8, 01-402 Warszawa
Telefon 22 216 89 00
Paweł Rafał Sadowski Licencja numer 24 z dnia 2009-04-27
pokój 226
ul.Długa 44/50, 00-241 Warszawa
Telefon 22 635 86 25
Andrzej Janusz Wrzesiński Licencja numer 30 z dnia 2009-08-07
lokal nr 501-508
Al.Jerozolimskie 44, 00-024 Warszawa
Telefon 22 433 77 69
Wojciech Makuć Licencja numer 37 z dnia 2009-08-24
Opalińska 5/7 m 70, 01-739 Warszawa
Telefon 505 002 895
Piotr Józef Krzyżanowski Licencja numer 38 z dnia 2009-08-24
Pułku Baszta 7/45, 02-649 Warszawa
Telefon 604 826 728
Maksymilian Konrad Wrzesiński Licencja numer 47 z dnia 2009-10-30
Al. Jerozolimskie 44 p.508, 00-024 Warszawa
Telefon 22 203 57 57
Mirosław Aleksander Kamiński Licencja numer 51 z dnia 1990-11-06
Biuro Syndyka
Al.KEN 36 lokal 207, 02-797 Warszawa
Telefon 22 649 18 16
Magdalena Ewa Kowalska-Jędrzejowska Licencja numer 52 z dnia 1990-11-06
Al.Jerozolimskie 29 lokal 5, 00-508 Warszawa
Telefon 22 628 10 49
Ireneusz Andrzej Kaczorek Licencja numer 57 z dnia 1990-11-13
Esperanto 16 m37, 01-049 Warszawa
Telefon 22 460 49 38
Małgorzata Grażyna Kordas-Gołębiowska Licencja numer 69 z dnia 2009-12-11
lokal nr 46
Kasprowicza 68, 01-979 Warszawa
Telefon 605 420 802
Krzysztof Edward Truchel Licencja numer 83 z dnia 2009-12-21
Rafaela 14, 03-604 Warszawa
Telefon 602 182 575
Wiesław Ostrowski Licencja numer 85 z dnia 2009-12-30
lokal nr 14
Kotsisa 2/4, 03-307 Warszawa
Telefon 605 855 553
Iwona Małgorzata Trzeciak Licencja numer 90 z dnia 2010-01-08
Pełczyńskiego 17/35, 01-471 Warszawa
Telefon 602 415 540
Tomasz Henryk Sadowski Licencja numer 93 z dnia 2010-01-29
lokal nr 5
Żelazna 40, 00-832 Warszawa
Telefon 501 131 452; 22 664 29 25
Piotr Michał Głodek Licencja numer 102 z dnia 2010-02-05
lokal nr 104
Jasnodworska 7, 01-745 Warszawa
Telefon 22 639 45 55
Hanna Krystyna Kapko Licencja numer 121 z dnia 2010-03-09
Biuro Syndyka
Mińska 69, 03-828 Warszawa
Telefon 22 810 49 57; 607 980 207
Danuta Krystyna Kurkiewicz Licencja numer 124 z dnia 2010-03-18
Al.Jana Pawła II 78 m 61, 00-175 Warszawa
Telefon 604 410 114
Mariusz Heleniak Licencja numer 125 z dnia 2010-03-26
lokal nr 18
Hoża 35, 00-681 Warszawa
Telefon 600 369 425; 602 426 485
Tycjan Szymon Saltarski Licencja numer 127 z dnia 2010-04-12
lokal nr 3
Wiktorska 65, 02-587 Warszawa
Telefon 22 843 44 12
Zbigniew Stanisław Bazior Licencja numer 130 z dnia 2010-04-27
K.Dickensa 29 m 59, 02-382 Warszawa
Telefon 608 300 925
Krzysztof Gołąb Licencja numer 140 z dnia 2010-05-04
Kancelaria Adwokacka Krzysztof Gołąb
Wiktorska 65/3, 02-587 Warszawa
Telefon 22 843 44 12
Zbigniew Makowski Licencja numer 141 z dnia 2010-05-13
Zapustna 55/36, 02-495 Warszawa
Telefon 22 886 77 87; 606 113 141
Marcin Krzemiński Licencja numer 146 z dnia 2010-05-13
lokal nr 39
Aleja J.Ch.Szucha 2/4, 00-582 Warszawa
Telefon 509 587 213
Monika Maria Łagowska Licencja numer 151 z dnia 2010-05-18
Mokotowska 46A/2, 01-543 Warszawa
Telefon 22 622 20 84
Katarzyna Joanna Uszak Licencja numer 156 z dnia 2010-05-24
lokal nr 22
Nowogrodzka 48, 00-695 Warszawa
Telefon 22 626 93 76-77; 22 622 92 61
Andrzej Lech Sternik Licencja numer 157 z dnia 2010-05-24
Brzeziny 25E, 03-256 Warszawa
Telefon 603 854 132
Wioletta Bożena Wydrzyńska Licencja numer 162 z dnia 2010-06-02
lokal nr 44
Wiolinowa 5, 02-785 Warszawa
Telefon 22 643 77 92
Paweł Piotr Wydrzyński Licencja numer 163 z dnia 2010-06-02
lokal nr 44
Wiolinowa 5, 02-758 Warszawa
Telefon 22 643 77 92
Aleksander Mariusz Wlezień Licencja numer 167 z dnia 2010-06-02
Aleksander Wlezień Navigator Capital sp. z o.o.
Koszykowa 54, 00-675 Warszawa
Telefon 695 107 420
Konrad Jerzy Brzozowski Licencja numer 171 z dnia 2010-06-02
Kopińska 31 m 6, 02-327 Warszawa
Telefon 501 719 043
Hanna Barbara Moździerz Licencja numer 174 z dnia 2010-06-11
Biuro Syndyka
Solec 18/20 p. 121, 00-410 Warszawa
Telefon 22 864 85 87
Maciej Henryk Pasek Licencja numer 175 z dnia 2010-06-14
lokal nr 118
Ciołka 8, 01-402 Warszawa
Telefon 509 543 949; 22 837 60 00
Marek Piotr Szadkowski Licencja numer 179 z dnia 2010-06-18
Biuro syndyka
Jana Kazimierza 1/29, 01-248 Warszawa
Telefon 501 144 800; 22 836 43 43
Krzysztof Leśniewski Licencja numer 193 z dnia 2010-07-12
Al.Jerozolimskie 44/901, 00-024 Warszawa
Telefon 22 333 73 96
Józef Lucjan Syska Licencja numer 194 z dnia 2010-07-15
Traktorzystów 67, 02-495 Warszawa
Telefon 606 903 940
Anna Sakowicz-Kacz Licencja numer 202 z dnia 2010-07-20
Biuro Syndyka pokój 121
Solec 18/20, 00-410 Warszawa
Telefon 22 864 85 87
Tomasz Piotr Durawa Licencja numer 204 z dnia 2010-07-20
Igańska 34/9, 04-083 Warszawa
Telefon 602 410 554
Paweł Jerzy Dłużniewski Licencja numer 207 z dnia 2010-07-15
lokal nr 406
ul. Wolska 84/86, 01-141 Warszawa
Telefon 723 163 760
Halina Anna Lechmńska Licencja numer 210 z dnia 2010-07-21
Przy Agorze 11A/19, 01-960 Warszawa
Telefon 502 502 710
Ignacy Antoni Szyszko Licencja numer 214 z dnia 2010-07-27
Zaokopowa 4/6 m 38, 03-424 Warszawa
Telefon 605 217 337
Paweł Omyłka Licencja numer 228 z dnia 2010-08-17
lokal nr 5
Londyńska 24, 03-921 Warszawa
Telefon 22 412 52 53
Konrad Hofman Licencja numer 232 z dnia 2010-08-26
lokal nr 22
Nowogrodzka 48, 00-695 Warszawa
Telefon 22 626 93 76
Anna Małgorzata Szatner Licencja numer 246 z dnia 2010-08-26
lokal nr 8
Niepodległości 223, 02-087 Warszawa
Telefon 784 488 666
Michał Krzysztof Kowalewski Licencja numer 249 z dnia 2010-09-03
Petofiego 8 m 59, 01-917 Warszawa
Telefon 504 125 252
Jacek Bartmiński Licencja numer 263 z dnia 2010-09-30
Goszczyńskiego 6/4, 02-616 Warszawa
Telefon 22 258 76 06
Anna Beata Steller-Duda Licencja numer 266 z dnia 2010-10-05
lokal nr 120
Al. Jerozolimskie 44, 00-024 Warszawa
Telefon 501 868 330; 22 333 73 53
Paweł Cezary Gałązka Licencja numer 267 z dnia 2010-10-08
Złota 7 m 24, 00-019 Warszawa
Telefon 22 826 75 45
Mieczysław Jan Herter Licencja numer 269 z dnia 2010-10-11
fax 22 851 07 21
Belwederska 9, 00-778 Warszawa
Telefon 22 840 32 09
Dariusz Leon Błocki Licencja numer 279 z dnia 2010-10-15
Smocza 21 m 42, 01-051 Warszawa
Telefon 791 924 146
Marek Antoni Burski Licencja numer 297 z dnia 2010-11-05
lokal nr 44
Wiolinowa 5, 02-785 Warszawa
Telefon 22 643 77 92
Tomasz Marek Dembski Licencja numer 299 z dnia 2010-11-05
J.Dąbrowskiego 118 m 6, 02-598 Warszawa
Telefon 605 520 199
Roman Eugeniusz Nojszewski Licencja numer 306 z dnia 2010-11-05
Lokajskiego 12 m 30, 02-793 Warszawa
Telefon 602 372 660; 22 648 79 17
Robert Waldemar Jędrzejowski Licencja numer 343 z dnia 2011-01-21
lokal nr 5
Al. Jerozolimskie 29, 00-508 Warszawa
Telefon 22 628 10 49
Sławomir Wawrzyniec Antonik Licencja numer 356 z dnia 2011-02-18
Bartnicza 4B/62, 03-358 Warszawa
Telefon 22 252 99 75; 600 995 959
Jagoda Elżbieta Mńkowska Licencja numer 364 z dnia 2011-03-25
Dygasińskiego 72, 01-603 Warszawa
Telefon 607 380 101
Janina Kiedrowicz Licencja numer 369 z dnia 2011-04-11
Biały Kamień 8E/19, 02-593 Warszawa
Telefon 605 522 225
Tomasz Stanisław Rochowicz Licencja numer 371 z dnia 2011-05-09
ul. Słomińskiego 7/245, 00-195 Warszawa
Telefon 609 111 177
Marcin Jarosław Królikowski Licencja numer 416 z dnia 2011-06-22
lokal nr 6
ul. Żelazna 69a, 00-871 Warszawa
Telefon 22 406 99 50
Stefan Leon Lewandowski Licencja numer 379 z dnia 2011-05-30
Koniczynowa 14, 03-612 Warszawa
Telefon 504 272 449
Artur Jędrych Licencja numer 394 z dnia 2011-06-03
Al. Jerozolimskie 133/ 133, 02-304 Warszawa
Telefon 606 856 685
Barbara Halina Książkiewicz Licencja numer 395 z dnia 2011-06-03
pokój 332A
Mińska 25, 03-808 Warszawa
Telefon 603 797 212
Łukasz Ragus Licencja numer 437 z dnia 2011-07-25
ul. Algierska 23, 03-977 Warszawa
Telefon 783 818 185
Gaweł Roman Jarosiński Licencja numer 443 z dnia 2011-07-29
ul. Krańcowa 26 m. 2, 02-493 Warszawa
Telefon 600 309 602
Tadeusz Jerzy Kretkiewicz Licencja numer 441 z dnia 2011-07-29
Al. Jerozolimskie 44 lok. 901, 00-024 Warszawa
Telefon 22 333 73 96
Dariusz lewandowski Licencja numer 435 z dnia 2011-07-18
ul. Szwankowskiego 8 m 65, 01-318 Warszawa
Telefon 601 741 828
Tadeusz Anders Licencja numer 436 z dnia 2011-07-25
Al. Solidarności 101/18, 00-144 Warszawa
Telefon 22 624 02 60
Piotr Tomala Licencja numer 467 z dnia 2011-09-30
Abba sp. z o.o.
ul. Skalbmierska 15/22, 01-844 Warszawa
Telefon 22 622 17 88 504 380 734
Filip Miłosz Wierzchowski Licencja numer 468 z dnia 2011-10-04
Abba sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 68/70 lok.10, 00-545 Warszawa
Telefon 501 777 878
Paweł Wietecha Licencja numer 496 z dnia 2011-11-21
ul.Działkowa 2, 02-234 Warszawa
Telefon 22 868 02 49
Marek Łukasz Malecha Licencja numer 497 z dnia 2011-11-22
ul.Szucha 2/4 lok. 39, 00-582 Warszawa
Telefon 22 621 24 04 (05)
Krzysztof Boufał Licencja numer 507 z dnia 2011-12-08
ul. Grochowska 56/2, 04-282 Warszawa
Telefon 509 748 885
Grzegorz Robert Domański Licencja numer 511 z dnia 2011-12-22
ul. Bukowskiego 7/33, 03-982 Warszawa
Telefon 604 201 092
Beata Cecylia Babis Licencja numer 514 z dnia 2011-12-29
ul. Radziwie 7 lok 8, 01-164 Warszawa
Telefon 22 895 00 27 22 895 00 73
Tadeusz Jan Kohorewicz Licencja numer 515 z dnia 2011-12-28
ul. Radiowa 25, 04-827 Warszawa
Telefon 501 471 513
Elżbieta Maria Kosewska Licencja numer 522 z dnia 2012-01-05
Biuro Syndyka
Al. 3 Maja 2/66, 00-391 Warszawa
Telefon 22 613 50 95 501 193 193
Tomasz Andrzej Kaczorowski Licencja numer 534 z dnia 2012-01-25
ul. Nałęczowska 58, 02-922 Warszawa
Telefon 694 453 464
Andrzej Michalczyk Licencja numer 536 z dnia 2012-01-30
ul. Grupy AK Północ 2 m 153, 00-713 Warszawa
Telefon 605 555 407
Błażej Witold Połcik Licencja numer 544 z dnia 2012-02-08
ul. Baleya 14 m 61, 02-132 Warszawa
Telefon 608 681 874
Jerzy Wiesław Kachnowicz Licencja numer 551 z dnia 2012-03-27
ul. Braci Wagów 20/132, 02-791 Warszawa
Telefon 662 401 854
Ryszard Witold Królikowski Licencja numer 572 z dnia 2012-06-27
ul. Dzięcieliny 3/16, 04-745 Warszawa
Telefon 509 223 522
Monika Matyjasik Licencja numer 596 z dnia 2012-10-24
ul. Rajska 3/36, 02-654 Warszawa
Telefon 507 175 566
Krystian Dominik Tkacz Licencja numer 609 z dnia 2012-11-02
ul. Górczewska 200 A m 239, 01-480 Warszawa
Telefon 603 238 000
Grzegorz Baran Licencja numer 636 z dnia 2013-01-22
ul. Wiejska 17/13, 00-480 Warszawa
Telefon 790 883 984
Artur Jan Kochanowski Licencja numer 638 z dnia 2013-01-22
ul. Zaorskiego 2/73, 02-781 Warszawa
Telefon 602 439 296
Magdalena Kozłowska Licencja numer 639 z dnia 2013-01-22
Al. 3-go Maja 14/47a, 00-381 Warszawa
Telefon 609 194 789
Marcin Kwas Licencja numer 641 z dnia 2013-01-08
Kancelaria Adwokacka Marcin Kwas
ul. Wilcza 31 lok. 6, 00-544 Warszawa
Telefon 22 379 75 40 22 423 66 48
Łukasz Cieślak Licencja numer 652 z dnia 2013-01-16
ul. Mickiewicza 18 lok. 35, 01-517 Warszawa
Telefon 692 970 648
Paweł Andrzej Głodek Licencja numer 657 z dnia 2013-01-21
ul. Jasnodworska 7 lok. 103, 01-745 Warszawa
Telefon 22 639 45 55
Marek Aleksander Zeibel Licencja numer 666 z dnia 2013-01-28
ul. Bellottiego 1 m 72, 01-022 Warszawa
Telefon 501 519 126
Tomasz Noga Licencja numer 671 z dnia 2013-02-01
Al. J.C. Szucha 8, 00-582 Warszawa
Telefon 22 375 73 80
Janusz Witold Woźnicki Licencja numer 672 z dnia 2013-02-05
Al. J.C. Szucha 8, 00-582 Warszawa
Telefon 22 375 73 80
Jolanta Aleksandra Ogorzałek- Krzemińska Licencja numer 673 z dnia 2013-02-05
Al. J.C. Szucha 8, 00-582 Warszawa
Telefon 22 375 73 80
Gabriela Ewa Rudnicka-Wąs Licencja numer 678 z dnia 2013-02-19
ul. Mokotowska 62/3, 00-534 Warszawa
Telefon 608 401 849
Danuta Blachnio Licencja numer 693 z dnia 2013-03-26
ul. Widawska 25/24, 01-494 Warszawa
Telefon 602 782 392
Barbara Zofia Ogińska-Kisała Licencja numer 698 z dnia 2013-05-14
ul. Opoczyńska 12/5, 02-526 Warszawa
Telefon 601 294 585
Piotr Szymczyk Licencja numer 719 z dnia 2013-07-23
ul. Altowa 30, 02-386 Warszawa
Telefon 507 470 626
Zbigniew Jan Szymczyk Licencja numer 374 z dnia 2011-05-18
Skrytka pocztowa 37
, 04-141 Warszawa 44
Telefon 605 484 000
Sławomir Rafał Kempny Licencja numer 418 z dnia 2011-06-22
skrytka pocztowa 35; Urząd Pocztowy
Łabiszyńska 10, 03-370 Warszawa 9
Telefon 605 220 411
Michał Jan Wereszczyński Licencja numer 400 z dnia 2011-06-08
Jeździecka 21e m39, 05-077 Warszawa-Wesoła
Telefon 601 913 554
Jacek Skirzyński-Ois Licencja numer 622 z dnia 2012-11-23
ul. Obrońców Tobruku 31 C lok. 113, 01-494 Warszwa
Telefon 22 371 91 53
Teresa Szulc Licencja numer 618 z dnia 2012-11-15
ul. Oś. XX-lecia II RP 10/11 m 36, 34-350 Węgierska Górka
Telefon 795 532 379
Elżbieta Golczyk-Król Licencja numer 322 z dnia 2010-12-06
Małyszyn 43C, 98-300 Wieluń
Telefon 696 406 290
Marcin Tomasz Karcz Licencja numer 588 z dnia 2012-08-29
ul. Sieradzka 18, 98-300 Wieluń
Telefon 608 387 198
Krzysztof Jerzy Nowakowski Licencja numer 589 z dnia 2012-09-05
ul. Wolności 53, 98-300 Wieluń
Telefon 660 544 340
Ewa Marianna Majcherek-Kotowska Licencja numer 115 z dnia 2010-02-19
Lipowa 26, 64-115 Wilkowice
Telefon 605 894 541
Tomasz Dawid Ramczewski Licencja numer 513 z dnia 2011-12-27
ul. Karpacka 14, 43-365 Wilkowice
Telefon 691 600 333
Adam Lucjan Kalus Licencja numer 391 z dnia 2011-06-01
Nowa 39, 43-460 Wisła
Telefon 887 291 032; 33 855 30 39
Przemysław Mirosław Jedliński Licencja numer 433 z dnia 2011-07-14
Nielestno 20A, 59-610 Wleń
Telefon 665 454 333
Piotr Murawski Licencja numer 486 z dnia 2011-11-03
Kancelaria Radców Prawnych Murawski i Ziętek s.c.
ul. Pułaskiego 6/4, 87-800 Włocławek
Telefon 601 624 189
Grzegorz Marian Migdalski Licencja numer 702 z dnia 2013-05-21
ul. Wieniawskiego 2m 45, 87-800 Włocławek
Telefon 54 235 17 05
Stanisław Kot Licencja numer 675 z dnia 2013-02-08
Al. Jana Pawła II 12, 22-200 Włodawa
Telefon 601 170 058
Jerzy Jan Pałys Licencja numer 12 z dnia 2009-01-30
ul.Sokoła 20 B, 53-147 Wrocław
Telefon 71 361 53 51
Dariusz Chudy Licencja numer 14 z dnia 2009-02-13
Kancelaria Syndyka Dariusza Chudego
ul.Bystrzycka 69 C, 54-215 Wrocław
Telefon 501 367 355
Anna Łukaszun Licencja numer 25 z dnia 2009-05-08
lokal nr 29
ul.Hallera 157, 53-201 Wrocław
Telefon 601 710 788; 71 79 270 79
Marek Tadeusz Rybak Licencja numer 81 z dnia 2009-12-21
Deszczowa 16/4, 53-024 Wrocław
Telefon 601 873 366
Tomasz Tadeusz Zimkowski Licencja numer 101 z dnia 2010-01-29
H.Sienkiewicza 81/3, 50-335 Wrocław
Telefon 71 79 47 997-8
Michał Błaszczyszyn Licencja numer 105 z dnia 2010-02-09
Kołłątaja 33/10A, 50-004 Wrocław
Telefon 662 373 882
Zofia Bożena Przygoda Licencja numer 120 z dnia 2010-03-09
lokal nr 6/7
Trzemeska 6, 53-679 Wrocław
Telefon 71 349 34 43
Ewa Katarzyna Trojanowska Licencja numer 122 z dnia 2010-03-18
pokój 316c
Piłsudskiego 74, 50-020 Wrocław
Telefon 697 455 640
Paweł Miłek Licencja numer 126 z dnia 2010-04-12
V piętro
Oławska 27-29, 50-123 Wrocław
Telefon 71 783 99 38
Jarosław Piotr Kaczmarek Licencja numer 137 z dnia 2010-05-04
Ks. Norberta Bończyka 6/2, 51-138 Wrocław
Telefon 661 808 078
Lech Waldemar Nowaczyk Licencja numer 138 z dnia 2010-05-04
Ruska 68/5, 50-079 Wrocław
Telefon 501 526 020
Bogdan Wojciech Malesa Licencja numer 144 z dnia 2010-05-13
Olgi Drahonowskiej 7, 52-425 Wrocław
Telefon 604 225 025
Zdzisław Jan Kusztan Licencja numer 182 z dnia 2010-06-18
B.Krzywoustego 273/1, 51-310 Wrocław
Telefon 664 769 699
Janusz Grzegorz Grzechnik Licencja numer 184 z dnia 2010-06-22
bud.1A lokal nr 111
Bierutowska 57/59, 51-317 Wrocław
Telefon 606 359 956
Sylwia Elżbieta Żarczyńska Licencja numer 206 z dnia 2010-07-15
Kancelaria Syndyka lokal nr 011
S.Jaracza 69, 50-305 Wrocław
Telefon 502 559 682; 71 359 03 70
Krzysztof Marceli Nowak Licencja numer 215 z dnia 2010-07-27
Skwerowa 3/13, 53-303 Wrocław
Telefon 606 850 911
Zdzisław Tadeusz Ludziejewski Licencja numer 225 z dnia 2010-08-13
H.Sienkiewicza 101/103 m 4, 50-346 Wrocław
Telefon 601 583 244
Danuta Wiktoria Bierońska Licencja numer 288 z dnia 2010-10-22
Bałowieska 38/21, 54-235 Wrocław
Telefon 71 341 95 19
Witold Stanisław Świderski Licencja numer 289 z dnia 2010-10-22
Tarnogajska 18, 50-512 Wrocław
Telefon 71 79 49 418-9; 604 589 845
Grażyna Zuzanna Dąbrowska-Kauf Licencja numer 305 z dnia 2010-11-05
Motylkowa 17 m 5, 52-209 Wrocław
Telefon 71 353 69 04
Janusz Tadeusz Kaczkowski Licencja numer 309 z dnia 2010-11-09
Białowieska 50/24, 54-235 Wrocław
Telefon 504 258 581
Tadeusz Michał Piórek Licencja numer 314 z dnia 2010-11-16
Tańskiego 27/3, 54-129 Wrocław
Telefon 668 482 424
Tomasz Antoniewicz Licencja numer 326 z dnia 2010-12-17
Przyjaźni 6A/26, 53-030 Wrocław
Telefon 698 371 026
Piotr Mateusz Habuda Licencja numer 328 z dnia 2010-12-21
Tarnogajska 18/4, 50-512 Wrocław
Telefon 607 203 161
Barbara Chojcan Licencja numer 341 z dnia 2011-01-19
Pałucka 51/10, 54-153 Wrocław
Telefon 502 810 815
Marek Łukaszun Licencja numer 383 z dnia 2011-05-30
lokal nr 29
ul. Gen. J. Hallera 157, 53-201 Wrocław
Telefon 603 097 290 71 792 70 79
Krzysztof Antoni Biegan Licencja numer 411 z dnia 2011-06-15
Biuro Syndyka pok. 415
ul. Racławicka 15/ 19 pok. 415, 53-149 Wrocław
Telefon 600 451 352
Emilia Bogusława Maciejewska Licencja numer 453 z dnia 2011-08-12
ul. Gajowa 23/14, 50-519 Wrocław
Telefon 609 634 433
Piotr Zbigniew Nesterowicz Licencja numer 462 z dnia 2011-09-07
ul. Włodkowica 21/7, 50-072 Wrocław
Telefon 71 341 96 37
Ewelina Joanna Kusak-Kopeć Licencja numer 508 z dnia 2011-12-12
ul. Ślężna 155, 53-110 Wrocław
Telefon 605 347 551
Michał Jakub Mojka Licencja numer 526 z dnia 2012-01-16
u. Grabiszyńska 21/3, 53-501 Wrocław
Telefon 517 245 845
Paweł Wiktor Kwiatkowski Licencja numer 538 z dnia 2012-02-01
Kancelaria Radcy Prawnego
ul. Nowa 6, 50-082 Wrocław
Telefon 603 928 428
Łukasz Fil Licencja numer 540 z dnia 2012-02-03
Grupa Kapitałowa Południe Zachód Sp. z o.o.
ul. Hubska 96, 50-502 Wrocław
Telefon 603 100 229
Andrzej Szczerbiński Licencja numer 547 z dnia 2012-02-22
ul. Szczęśliwa 38 A/ 2, 53-418 Wrocław
Telefon 604 597 055
Mikołaj Adam Świtalski Licencja numer 549 z dnia 2012-03-15
ul. Zwycięstwa 26/9, 50-033 Wrocław
Telefon 606 426 308
Marek Witold Trochimczuk Licencja numer 552 z dnia 2012-04-05
ul. Biwakowa 7, 52-244 Wrocław
Telefon 609 473 081
Wojciech Antoni Kubik Licencja numer 558 z dnia 2012-06-06
Kancelaria Syndyka Wojciech Kubik
ul. Parkowa 25 pokój 303 a, 51-616 Wrocław
Telefon 605 424 420
Łukasz Jakub Welcer Licencja numer 567 z dnia 2012-06-14
ul. Krupnicza 15, 50-075 Wrocław
Telefon 609 496 187
Agnieszka Małgorzata Owojdzińska Licencja numer 586 z dnia 2012-08-21
ul. Hallera 67/14, 53-325 Wrocław
Telefon 695 292 501
Paweł Stanisław Kołodziej Licencja numer 597 z dnia 2012-10-24
ul. Dzielna 45/19, 54-152 Wrocław
Telefon 533 155 299
Sylwia Kamila Wiązowska-Grehl Licencja numer 599 z dnia 2012-10-24
ul. Kazimierza Wielkiego 29A/406, 50-077 Wrocław
Telefon 608 554 632
Maciej Alwksander Fijałkowski Licencja numer 608 z dnia 2012-11-02
Kancelaria Syndyków Fijałkowski, Szczerbiński Spółka Jawna
ul. Szczęśliwa 38A/2, 53-418 Wrocław
Telefon 71 781 78 26
Alicja Anna Jaruga Licencja numer 703 z dnia 2013-05-23
ul. Hłaski 39/8, 54-608 Wrocław
Telefon 601 685 763
Tomasz Krystian Placzyński Licencja numer 707 z dnia 2013-06-10
ul. Drzewieckiego 54/25, 54-129 Wrocław
Telefon 600 937 687
Piotr Stanisław Koszczuk Licencja numer 373 z dnia 2011-05-17
skrytka pocztowa 57105
, 53-638 Wrocław 57
Telefon 661 981 638
Monika Katarzyna Tyrek Licencja numer 550 z dnia 2012-03-27
ul. Akacjowa 3, 55-330 Wróblowice
Telefon 695 877 838
Małgorzata Anna Licencja numer 459 z dnia 2011-08-26
Kancelaria Gospodarcza
ul. Leśna 2A/9, 32-080 Zabierzów
Telefon 601 400 782
Dariusz Popławski Licencja numer 627 z dnia 2012-11-29
Kudrycze 11a, 16-060 Zabłudów
Telefon 600 396 477
Andrzej Gąsienica- Laskowy Licencja numer 546 z dnia 2012-02-13
ul. Ustup 4, 34-500 Zakopane
Telefon 604 601 207
Mirosław Lakwa Licencja numer 191 z dnia 2010-07-09
Niedziałkowskiego 27/23, 42-400 Zawiercie
Telefon 502 435 295
Sławomir Roman Cichoń Licencja numer 361 z dnia 2011-03-07
Sportowa 2, 42-400 Zawiercie
Telefon 502 138 317
Alicja Ludmiła Sołtysik Kozłowska Licencja numer 528 z dnia 2012-01-26
ul. Osiedlowa 14, 42-400 Zawiercie
Telefon 502 047 188
Tadeusz Marian Kabalski Licencja numer 510 z dnia 2011-12-21
Kancelaria Syndyka i Likwidatora
ul. Dojazd 7, 98-220 Zduńska Wola
Telefon 43 823 48 47 695 720 873
Małgorzata Krystyna Szukalska-Skalska Licencja numer 676 z dnia 2013-02-08
ul. Obrońców Westerplatte 16, 98-220 Zduńska Wola
Telefon 603 960 929
Jolanta Elżbieta Barańska Licencja numer 680 z dnia 2013-02-19
ul. Łódzka 46 m 29, 98-220 Zduńska Wola
Telefon 502 428 533
Lech Alojzy Radojewski Licencja numer 578 z dnia 2012-07-09
ul. Sportowa 20, 97-425 Zelów
Telefon 603 889 041 44 733 28 03
Mariola Dzirba Licencja numer 574 z dnia 2012-07-05
ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 12 B /2, 59-900 Zgorzelec
Telefon 668 226 959
Dagmara Barbara Brodacka Licencja numer 181 z dnia 2010-06-18
Zacisze 16a/106, 65-775 Zielona Góra
Telefon 605 643 049; 68 453 41 06
Barbara Katarzyna Mackiewicz Licencja numer 303 z dnia 2010-11-05
Objazdowa 37E/2, 65-752 Zielona Góra
Telefon 608 248 372
Jacenty Mieczysław Tomaszewski Licencja numer 366 z dnia 2011-03-30
pokój 59
Dąbrowskiego 41a, 65-021 Zielona Góra
Telefon 722 065 501
Iwona Ramona Borzym Licencja numer 531 z dnia 2012-01-19
ul. Sowia 6, 65-001 Zielona Góra
Telefon 604 074 017
Zbigniew Dariusz Krajewski Licencja numer 195 z dnia 2010-07-15
Lubuska 6, 59-500 Złotoryja
Telefon 791 368 508
Mirosław Janusz Bryska Licencja numer 465 z dnia 2011-09-16
ul. Świerkowa Polana12, Bartoszówka, 96-321 Żabia Wola
Telefon 506 183 935 46 857 90 44
Antoni Tadeusz Starowicz Licencja numer 41 z dnia 2009-08-28
Jasna 4, 42-311 Żarki Letnisko
Telefon 605 276 295; 34 313 56 93
Krzysztof Adam Kubica Licencja numer 548 z dnia 2012-03-13
ul. Boczna 6 pok. 106, 44-240 Żory
Telefon 663 505 550